Ivana Chýlková se stala múzou
Ivana Chýlková se stala múzou 17.04. 2013 16:44
České ženy patří mezi nejkrásnější na světě, což dokazuje i Ivana Chýlková, která je v poslední době snad ještě krásnější než kdy dříve. Díky svému šarmu měla tu čest, že si ji vybral make‑up artista značky Guerlain Maxime Poulin jako svou múzu, když přijel do Prahy předvést své umění líčit.

Tento šarmantní Francouz, který se honosí titulem »Mezinárodní make-up artista« luxusní francouzské značky Guerlain, zkrášluje ženy po celém světě, ale nejlépe se mu vždy líčí v Praze. České ženy považuje za jedny z nejkrásnějších, co kdy viděl a velice rád na nich předvádí své umění vyzdvihnout jedinečnost ženské krásy. »Češky a Slovenky jsou opravdu jedinečné. Věřte mi, jsem neustále na cestách po celém světě, tak vím, o čem mluvím,« blahořečil Maxime českým ženám a Ivaně Chýlkové obzvlášť.

Ve všech zemích si Maxime dlouho vybírá, koho osloví. Vždy se snaží, aby zvolil správnou ženu, která bude dokonalým ztělesněním ryzí ženskosti a bude i vhodnou reprezentantkou této francouzské značky. Ivana Chýlková si díky jeho profesionální práci měla možnost vyzkoušet novinky ze sluneční kolekce líčení, což se určitě s blížícím se létem hodí. »Když se líčím, běžně používám pudr, ale s bronzujícím pudrem jsem se doposud neznala,« řekla překvapená Ivana, která měla na obličeji tuto novinku poprvé v životě. »Myslím, že má skvěle nakročeno dostat se do mé kabelky, kde má již své čestné místo řasenka a tvářenka, bez kterých se neobejdu.«

Když o sebe žena dbá a ví, jakou kosmetiku používat - jaká se k její pleti hodí a jaká jí vyhovuje, vydrží mladá dlouho. Kromě zkrašlovacích procedur by ale také měla dbát na prevenci a svou pokožku vyživovat a opečovávat. »Poslední rok jsem začala pravidelně navštěvovat kosmetický salon. A dobře jsem se rozhodla, jsem maximálně spokojená,« prozradila na závěr Ivana Chýlková poslední tajemství své krásy.

Ivana Chýlková se stala múzouIvana Chýlková se stala múzou