Bučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světa
Bučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světa 01.03. 2010 16:01

Česká Miss 2008 Eliška Bučková uspěla v soutěži o nejkrásnější modelku světa Top Model of the World. Skončila mezi nejlepšími patnácti dívkami.

Soutěž Top Model of the World každoročně hledá nejkrásnější modelky světa a půvabná Bučková v Německu, kde se konal letošní ročník ostudu neudělala. V šatech od salonu Moravec jí to moc slušelo a svoji účast v dortmundském finále si nesmírně pochvalovala. "Jsem velice spokojená s tím, jak jsem dopadla. Navíc jsem na soutěži získala mnohé nové kontakty, které jsou důležité pro mou další práci v modelingu," uvedla po soutěži Eliška Bučková.

Foto: ceskamiss.cz


Bučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světaBučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světaBučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světaBučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světaBučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světaBučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světaBučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světaBučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světaBučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světaBučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světaBučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světa