Bývalý desetibojař okouzlil porotu v Soulu
Bývalý desetibojař okouzlil porotu v Soulu 30.03. 2010 16:10

Historicky první Mr. Czech Republic Josef Karas dosáhl fantastického úspěchu
ve finále světové soutěže pro krásné muže Mr World, které se uskutečnilo v jihokorejském Soulu, když obsadil mezi 75 reprezentanty nejrůznějších zemí světa vynikající druhé místo. Charismatický dvaatřicetiletý sportovní konzultant z Obrnic u Mostu je podle svých slov unavený, ale šťastný.

"Měl jsem možnost poznat, co všechno musí absolvovat vítězky České Miss na velkých mezinárodních soutěžích. Znamená to spát zhruba šest hodin a po celý den navštěvovat různé společenské, především humanitární akce," říká Josef Karas. Jižní Koreu již znal z roku 2003, kdy tu tento bývalý špičkový desetibojař závodil. Na Mr. World si vynikajícím způsobem počínal zejména ve sportovní části soutěže a mimo jiné i díky tomu postoupil mezi patnáctku nejlepších. "Už v té chvíli jsem byl šťastný," dodává bývalý desetibojař, jenž při pražském finále Mr. Czech okouzlil letos v únoru porotu i publikum svým zpěvem.

Foto: mrczech.cz


Bývalý desetibojař okouzlil porotu v SouluBývalý desetibojař okouzlil porotu v SouluBývalý desetibojař okouzlil porotu v SouluBývalý desetibojař okouzlil porotu v SouluBývalý desetibojař okouzlil porotu v Soulu