Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!
Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex! 29.07. 2010 12:53

Zpěvačka a herečka Courtney Love miluje sex, ale byla prý i doba, kdy na milostné radovánky neměla ani pomyšlení a "byla suchá jako kost". Tahle situace údajně nastala poté, co si nechala prodloužit vlasy.

"Někdo z týmu návrháře Karla Lagerfelda mi řekl, že dívky chodící v umělých vlasech nemají žádný sex. A byla to pravda. Já jsem byla suchá jako kost, a jakmile jsem se vlasů zbavila, už zase jsem na tom byla dobře. Sex je jako jídlo a dobré víno. Musí se udělat," řekla šestačtyřicetiletá rockerka.

Co dodat? Snad jen to, že když muž chce pořádné erotické služby, je mu jedno, jestli žena má své, nebo prodloužené vlasy. U něžného pohlaví to tak ale zjevně nefunguje...


Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!