Je polykání ejakulátu škodlivé?
Je polykání ejakulátu škodlivé? 17.02. 2021 10:21
Ženy si ho dávají na pleť a někteří z něj i vaří. Navzdory tomu, že recepty s pánským mlíčím nesbíráte, určitě o něm máte svoje mínění – pravděpodobně negativní. Produkt pánských varlat je totiž opředen několika mýty, které mu kazí pověst. Co všechno vám skutečně může způsobit a kdy je vhodný čas na jeho polykání?
Nejčastěji má mléčně bílou, sklovitou barvu, která však někdy může být nažloutlá až nahnědlá. Obecně se mu říká sperma či semeno, co jsou zavádějící termíny. Výměšek pohlavních žláz muže se nazývá ejakulát, jenž se skládá ze spermií a semenné plazmy.
Ejakulát lepí, a také chutná podle toho, jak se jeho „výrobce“ stravuje a jakým životním stylem žije. Neprospívá mu alkohol ani kouření. Obsahuje ale mnoho minerálních látek od vápníku po zinek. Nalézt se v něm dá i vitamin C, fruktóza, bílkoviny a kreatin, látka, která zásobuje energií naše svaly. Na první pohled se tedy zdá, že polykání takové výživné tekutiny nikomu neublíží. Ale co když je to přesně obráceně?

Je polykání ejakulátu škodlivé?Je polykání ejakulátu škodlivé?Je polykání ejakulátu škodlivé?Je polykání ejakulátu škodlivé?