Prsatá Danielle Lloyd ukázala to, co na ní všichni obdivují nejvíce!
Prsatá Danielle Lloyd ukázala to, co na ní všichni obdivují nejvíce! 29.01. 2009 00:00
To je nádhera! Máme tu super zprávu pro všechny fanoušky britské modelky a bývalé »missky« Danielle Lloyd. A že jich má prsatá krasavice opravdu zástupy!

Pro všechny, které její bujná ňadra a smyslný pohled budí ze spánku, máme jeden skvělý tip. Kupte si lednové číslo magazínu Nuts, kde se čtyřiadvacetiletá tygřice ukázala nahoře bez. O tom, jaká je to krása, netřeba hovořit.

Danielle je jednou z těch sexy žen, které přitahují skandály. Když se před třemi lety stala Miss Velké Británie, musela následně vrátit korunku. Vyšlo totiž najevo, že jeden z porotců, anglický fotbalový reprezentant Teddy Sherrigham, je zároveň jejím milencem.


Prsatá Danielle Lloyd ukázala to, co na ní všichni obdivují nejvíce!Prsatá Danielle Lloyd ukázala to, co na ní všichni obdivují nejvíce!Prsatá Danielle Lloyd ukázala to, co na ní všichni obdivují nejvíce!Prsatá Danielle Lloyd ukázala to, co na ní všichni obdivují nejvíce!Prsatá Danielle Lloyd ukázala to, co na ní všichni obdivují nejvíce!Prsatá Danielle Lloyd ukázala to, co na ní všichni obdivují nejvíce!Prsatá Danielle Lloyd ukázala to, co na ní všichni obdivují nejvíce!