AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
catering_150_150

Britney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguarda - Novinky ve světě erotiky

Britney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardazpět

tisk TISK     email POSLAT
Britney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguarda
Britney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguarda
14.09. 2010

Populární sexy zpěvačka Britney Spears bez sexu nevydrží. Dokonce se nestyděla ukazovat své pohlavní orgány bodyguardovi!

Tvrdí to alespoň Fernando Flores, který dal v létě raději výpověď, protože ho zpěvačka údajně sexuálně obtěžovala. Dokonce se jí rozhodl za to zažalovat! ento týden podal žalobu u soudu v Losa Nageles. "Několikrát mi ukázala své genitálie a jednou mi dokonce řekla: Vždyť víš, že se ti to líbí!"

Po domě prý Britney chodí nahá a řve na své zaměstnance. Flores se dlouho nebránil, protože se bál, že ztratí místo. Každý pohár ale jednou přeteče a i erotické služby mívají přece své hranice...

Obrázky ke článku
Britney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardaBritney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardaBritney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardaBritney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardaBritney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardaBritney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardaBritney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardaBritney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguarda
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid