AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
hostes_150_150

Brooklyn Deckerová je v plavkách k sežrání! - Novinky ve světě erotiky

Brooklyn Deckerová je v plavkách k sežrání!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Brooklyn Deckerová je v plavkách k sežrání!
Brooklyn Deckerová je v plavkách k sežrání!
23.02. 2010

Prestižní magazín Sports Illustrated vyrukoval na světlo světa se speciálním plavkovým vydáním pro 2010. A nechybí tam ani zástupy krásek ze světa showbyznysu a sportu...

A propos - sport. Snowboardistka Hannah Teterová a její americká kolegyně ze sjezdu Lindsey Vonnová už dostali ve Vancouveru vyčinění od olympijských činovníků, že kazí pověst her.

Díky takovým cudným fotkám, pánové z MOV? To snad nemyslíte vážně...!

Ale hvězda titulní strany má spojení se sportem úplně jiného rázu - je jí totiž modelka a manželka úspěšného tenisty Andyho Roddicka Brooklyn Deckerová. Vystřídala tak krásku z loňské titulní strany - přítelkyni hollywoodské superstar Leonarda DiCapria, izraelskou supermodelku Bar Rafaeliovou. Ta alespoň září uprostřed magazínu. Podobně jako třeba krásky Anne V, Daniella Sarahyba či Genevieve Morton.

Obrázky ke článku
Brooklyn Deckerová je v plavkách k sežrání!Brooklyn Deckerová je v plavkách k sežrání!Brooklyn Deckerová je v plavkách k sežrání!Brooklyn Deckerová je v plavkách k sežrání!Brooklyn Deckerová je v plavkách k sežrání!Brooklyn Deckerová je v plavkách k sežrání!Brooklyn Deckerová je v plavkách k sežrání!
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid