AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Hvězdy televize Prima si zahřešily - Novinky ve světě erotiky

Hvězdy televize Prima si zahřešilyzpět

tisk TISK     email POSLAT
Hvězdy televize Prima si zahřešily
Hvězdy televize Prima si zahřešily
09.06. 2016
Tvůrci a herci úspěšného seriálu Ohnivý kuře a moderátoři pořadů TV Prima se sešli v pražském baru Prolog, aby si – než se všichni rozutečou na dovolené – připili na úspěch první řady seriálu, popřáli si krásné léto a taky si trochu zahřešili.

Hřešili formou koktejlů pojmenovaných podle sedmi smrtelných hříchů a právě herci z Ohnivýho kuřete Lucie Polišenská, Viet Anh Doan, Ivy Hoang, Eva Decastelo, Kristýna Leichtová, Zdeněk Mahdal a kreativní producent seriálu Ivan Vodochodský se stali jejich patrony.

Lucie Polišenská představila koktejl nazvaný Lenost. »Já líná rozhodně nejsem, lakomá taky ne, ani závistivá. Netýká se mě ani smilstvo, ve vztahu jsem věrná. Na mě by možná seděl hněv, občas jsem naštvaná, ale je to vždycky v míře, která se dá řešit,« říkala herečka.

Eva Decastelo předvedla koktejl s názvem Lakomství. Nad soupisem smrtelných hříchů připustila, že se dopustila asi všech. »V současné době se snažím krotit především obžerství. Ale protože žiju s mužem, který strašně rád a úžasně dobře vaří, je to peklo,« smála se.

Hřích v podobě obžerství připustila většina přítomných žen. »Mám pak sice výčitky svědomí, ale nic moc s tím nedělám. Musím se ale přiznat, že jsem v první chvíli vůbec nevěděla, co znamená smilstvo. Tenhle výraz jsem prostě nikdy neslyšela,« smála se mladičká Ivy Hoang.

Anežka Rusevová prozradila, že dost často hřeší italskou a francouzskou kuchyní. »Mám ráda italské speciality, obzvlášť špagety, ale taky francouzské víno a sýry. Každý někdy hřešíme,« řekla.

Setkání s kolegy si nenechali ujít ani Richard Tesařík, autor a interpret úvodní písničky seriálu Bohouš Josef, Eva Čížkovská, Irena Máchová nebo Libuše Švormová. Ta prozradila, kam se chystá v létě: »Jedeme jako každý rok na oblíbené místo do Chorvatska.«

Mezi hosty byli i moderátoři Petr Vágner, Andrea Košťálová, Eva Perkausová, Lenka Špillarová. Moderátorka Odpoledních zpráv Monika Leová se taky přiznala k obžerství. »Ale teď se musím držet zkrátka, když začíná plavková sezona. A někdy se mě týká i závist, ale snažím se ji ukočírovat,« prozradila na sebe. Její kolegyně Sandra Parmová usoudila, že jí je obžerství naopak nejvzdálenější. »Ale sedí na mě lenost. Když můžu, přispím si klidně i do jedenácti hodin, jsou dny, kdy jsem opravdu pecivál,« prohlásila.

Moderátor večera Libor Bouček byl stručný a výstižný. Na dvě otázky – ke kterému hříchu má nejblíž a jaké má plány na léto – odpověděl jedním a stejným slovem: »Smilstvo.«

Foto: FTV Prima
Obrázky ke článku
Hvězdy televize Prima si zahřešilyHvězdy televize Prima si zahřešilyHvězdy televize Prima si zahřešilyHvězdy televize Prima si zahřešily
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid