AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Kráska ze SuperStar v akci! A s ní žhavá erotika... - Novinky ve světě erotiky

Kráska ze SuperStar v akci! A s ní žhavá erotika...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Kráska ze SuperStar v akci! A s ní žhavá erotika...
Kráska ze SuperStar v akci! A s ní žhavá erotika...
25.02. 2011
Pokud jste milovníky motorek, rockové muziky a erotického jiskření, pak tu máme tip jako stvořený pro vás. V podzemí Kongresového centra vedle Music clubu Óčko se 15. dubna uskuteční Night Show Párty, pořádaná agenturou Gabriela. Při ostře lechtivém mejdanu ve stylu oldies a rocku si každý přijde na své – včetně písniček na přání.

»Návštěvníci na vlastní oči uvidí hvězdy z českých časopisů a DVD pro dospělé,« slibuje Jimi z pořádající agentury Gabriela. O dobrou zábavu se postará zkušené duo Doktor Buben a Kateřina Kristelová. »K rachotu a pařbě naživo zahraje vynikající rocková kapela Negativ. S přibývajícím časem a alkoholem v krvi se bude zostřovat nejen náš program, ale i naše tanečnice,« pokračoval v líčení Jimi. »Hlavní strip show bude při živé hudbě a na své si přijdou i dámy, na které čeká urostlý striptér i go-go tanečníci,« nalákal.

Hlavními hvězdami ale budou dvě nejznámější striptérky z České republiky. Jennifer Max alias Gabriela Munzarová (Miss Strip 2005, Miss Maxim 2007, Miss NEI Report 2007) a Nikol Vanilla alias Jana Kadeřávková (Miss Erotika fest 2008, tvář rodinného pivovaru Bernard). Právě posledně jmenovanou jste mohli vidět v úvodu soutěže Česko Slovenská SuperStar 2, kdy zcela šokovala Paľa Haberu svými půvaby a sex appealem a vyhlášený přísný porotce ji tituloval jako »superkočku«. Sama o sobě v jednom z rozhovorů prohlásila, že je ze svou postavou velmi spokojená. »Někdy mě rajcuje, když se vidím v zrcadle. Líbí se mi vlasy, nohy, rty, prsa,« usmívá se napůl stydlivě a napůl vyzývavě dvacetiletá kráska, která se živí i modelingem a tancem. A všechny vyjmenované půvaby budou moci na vlastní oči vidět návštěvníci dubnové párty v podzemí Kongresového centra.

Mezi dalšími lákadly jmenujme zápasy v oleji, soutěže Miss Mokré tričko a Missák Mokré trenky, lesbo show, módní přehlídku tanečního prádla salónu paní Pflégrové, bodypainting show či spoustu soutěží o hodnotné ceny.
Obrázky ke článku
Kráska ze SuperStar v akci! A s ní žhavá erotika...Kráska ze SuperStar v akci! A s ní žhavá erotika...Kráska ze SuperStar v akci! A s ní žhavá erotika...Kráska ze SuperStar v akci! A s ní žhavá erotika...Kráska ze SuperStar v akci! A s ní žhavá erotika...Kráska ze SuperStar v akci! A s ní žhavá erotika...
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid