AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
spolecnik_150_150

Modelky si to užily! - Novinky ve světě erotiky

Modelky si to užily!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Modelky si to užily!
Modelky si to užily!
15.05. 2012
V neděli 13. dubna proběhl v Severočeském divadle opery a baletu v Ústí nad Labem 7. ročník módní přehlídky Krása pomáhá dětem”. Nad akcí převzala záštitu hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.

V roli modelek se představily Jitka Válková, Andrea Kloboučková, Iveta Lutovská, Lucie Králová, Monika Žídková, Denisa Domanská, Lucie Smatanová, Hana Věrná, Nikol Plzáková, Veronika Chmelířová, Veronika Pompeová, Veronika Kopřivová, Michaela Štoudková a Elen Černá.

První část přehlídky patřila modelům z ústeckého butiku Trucino. Následovalo představení sportovního oblečení Werso. Dále mohli diváci obdivovat modely návrháře Marcela Holubce ze Slovenska a přehlídku svatebních šatů salonu Noblesse Paris. Na závěr programu pozval moderátor Alexandr Hemala organizátorku večera Lenku Kocmanovou Taussigovou a náměstka pro zdravotní péči MN MUDr. Liehneho, kteří předali šek na částku 220.000,-Kč a šek na dětskou kosmetiku v hodnotě 43.836,-Kč, kterou věnovala společnost Zepter International.

Všechny modelky poté společně navštívily Dětskou chirurgii a Novorozenecké oddělení nemocnice a předaly dětem dárky. Za uplynulých šest ročníků se organizátorce akce Lence Kocmanové-Taussigové získat pro nemocnici 2.000.000,-Kč.

Foto: ceskamiss.cz

Obrázky ke článku
Modelky si to užily!Modelky si to užily!Modelky si to užily!Modelky si to užily!Modelky si to užily!Modelky si to užily!
Diskuze k článku  Modelky si to užily!
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid