AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Pissing ano, či ne? Podle sexuologů to není žádná úchylka - Novinky ve světě erotiky

Pissing ano, či ne? Podle sexuologů to není žádná úchylkazpět

tisk TISK     email POSLAT
Pissing ano, či ne? Podle sexuologů to není žádná úchylka
Pissing ano, či ne? Podle sexuologů to není žádná úchylka
13.08. 2010

Dnes již neodmyslitelnou praktikou experimentování v sexu je také tzv. pissing. Pro ty, kteří nevědí, s čím mají tu čest, jde o močení za účelem sexuálního vzrušení. Někomu se při této představě zvedá žaludek, pro jiné je to běžná, byť trochu zvláštní praktika.

Láká vás? A nevíte, jak to říct partnerovi nebo partnerce? Máme jeden dobrý návod. Šestadvacetiletá sekretářka Jana dlouho nevěděla, jak svůj sen o pissingu s manželem zhmotnit. Bála se mu to říct, aby se jí nevysmál, nebo ji dokonce neodsoudil. Pak spolu jednou po milování leželi v posteli a on ji nechtěl pustit. Řekla, že když ji nepustí, tak ho přímo na místě počůrá. A on na to: "Proč ne? Tak to udělej!"

Tohle je asi ten nejlepší recept, jak na uro-praktiku zavést řeč. Jen tak mimovolně, ale přitom cílevědomě.

Má pissing, který je mnoha lidmi stále považovaný za extrém, rovněž nějaká rizika? Třeba zdravotní? Moč zdravého člověka je sterilní, takže v tomhle by problém neměl být. Jen nedoporučuji její pití. Vyplavují se s ní totiž škodlivé látky a hormony, a zejména pokud žena bere antikoncepci, partner by pití jejího "zlatavého deště" rozhodně neměl zkoušet. Nehledě na to, že se vám může zvednout žaludek, což dojem z nové, vzrušující praktiky může totálně zkazit.

Jinak ale platí, že proti gustu žádný dišputát. A rozhodně nejste úchylní, když čas od času pissing vyzkoušíte. Byli byste jedině v případě, kdyby vás vzrušovala moč jako taková a nic jiného.

František Houska, sexuolog

Obrázky ke článku
Pissing ano, či ne? Podle sexuologů to není žádná úchylkaPissing ano, či ne? Podle sexuologů to není žádná úchylkaPissing ano, či ne? Podle sexuologů to není žádná úchylkaPissing ano, či ne? Podle sexuologů to není žádná úchylkaPissing ano, či ne? Podle sexuologů to není žádná úchylkaPissing ano, či ne? Podle sexuologů to není žádná úchylkaPissing ano, či ne? Podle sexuologů to není žádná úchylkaPissing ano, či ne? Podle sexuologů to není žádná úchylka
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid