AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
queens_150_150

Pissing - technika jako svtořená pro vás - Novinky ve světě erotiky

Pissing - technika jako svtořená pro vászpět

tisk TISK     email POSLAT
Pissing - technika jako svtořená pro vás
Pissing - technika jako svtořená pro vás
16.06. 2010

Že vám tahle sexuální praktika přijde trochu zvrácená? Tak to jste na omylu! V poslední době je stále více populární i u manželských a partnerských párů.

Důvod? Proč vlastně na sebe tak rádi močíme? Jednak je to částečně zakázané ovoce, které jak známo nejvíce chutná. Zpestření v sexu má rád každý. V době největšího vzrušení navíc teplý proud tekutiny stékající po těle může člověka ještě více rozrajcovat. Navíc jde o výraz submisivity a naopak sexuální nadvlády jednoho nebo druhého partnera, aniž by se kdo musel bát o viditelné stopy násilí na těle.

A ještě jedna dobrá zpráva - moč od zdravého člověka není nijak škodlivá! Dokonce ani v ústech. Pokud z ní neučiníme zrovna každodenní nápoj, klidně ji můžeme klokat i polykat. V sexu se zkrátka meze nekladou...

Obrázky ke článku
Pissing - technika jako svtořená pro vásPissing - technika jako svtořená pro vásPissing - technika jako svtořená pro vásPissing - technika jako svtořená pro vásPissing - technika jako svtořená pro vásPissing - technika jako svtořená pro vásPissing - technika jako svtořená pro vásPissing - technika jako svtořená pro vás
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid