AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
sweet-paradise_150x150

Pronajměte si přítele přes internet! - Novinky ve světě erotiky

Pronajměte si přítele přes internet!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Pronajměte si přítele přes internet!
Pronajměte si přítele přes internet!
07.02. 2013
Vynalézaví Číňané našli řešení pro osamělé. Mohou si přítele pronajmout přes internet!

Tradičně každý na oslavy lunárního Nového roku míří domů k rodině. Jenže často mladí svobodní lidé hned, jak dorazí domů, slyší: »Kdy se oženíš/vdáš? Znám někoho, koho bych ti chtěl/chtěla představit...«, napsala tisková agentura Nová Čína. A to je pro mnohé nepříjemné.

Na to zareagovala řada internetových online prodejních serverů, které do nabídky zařadily inzeráty těch, kdo jsou ochotní o svátcích za peníz předstírat, že jsou partnerem či partnerkou dotyčného. »Vysokoškolačka z provincie An-chuej. Abychom se vyhnuli nedorozumění, pronajímám svůj čas, ne kteroukoli část svého těla,« uvádí jeden z inzerátů na internetové stránce Zuyou Net. »Měřím 170 cm, je mi 30 let, jsem zdvořilý, vtipný a také skvěle zpívám karaoke,« nabízí další.

A zájemců o tento přivýdělek je mnoho. Na největším čínském aukčním serveru taobao.com je nejméně 716 nabídek přítele k pronajmutí a 1495 přítelkyň »na dočasný úvazek«, dodal list Global Times. Ceny pronájmu se pohybují od 200 do 2000 jüanů (asi 600 až 6000 korun) za den podle požadované délky pobytu, a také podle vzhledu, vzdělání a vychování pronajímané osoby. »Krásné či přitažlivé dívky pochopitelně stojí víc,« napsal Global Times.
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid