AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Sex s jedním je pro Diazovou málo - Novinky ve světě erotiky

Sex s jedním je pro Diazovou málozpět

tisk TISK     email POSLAT
Sex s jedním je pro Diazovou málo
Sex s jedním je pro Diazovou málo
23.07. 2009
Herečka Cameron Diaz je pěkná dračice. Jeden chlap je pro ni málo, zvládne i dva za noc!

Po rozchodu s producentem Carlosem de la Torrem řádí jak utržená ze řetězu a užívá si románky na jednu noc. Nejnověji se do její náruče nechali zlákat dva slavní herci: Jude Law a Leonardo DiCaprio. Na dovolené v Londýně Cameron společně s Judem Lawem, který po jejím boku hrál v roce 2006 v komedii Holiday (Prázdniny), obráželi jeden noční klub za druhým. A všude do sebe klopili drinky. „Pak odešli do VIP salonku a jemně řečeno si udělali pohodlí. Prostě si večer zpříjemnili erotikou,“ řekl barman.

Jenže nebyla by to Cameron, kdyby se spokojila jen s jedním mužem! Když se doslechla, že v Londýně pobývá i Leonardo DiCaprio, kterému teď dala kopačky modelka Bar Refaeli, ihned mu zavolala. Ještě tu samou noc se pak setkali v klubu Maddox. Podle svědků vypadali jako zamilovaný pár, drželi se za ruce, neustále se něčemu smáli a úplně ignorovali okolí.
Obrázky ke článku
Sex s jedním je pro Diazovou máloSex s jedním je pro Diazovou máloSex s jedním je pro Diazovou máloSex s jedním je pro Diazovou máloSex s jedním je pro Diazovou máloSex s jedním je pro Diazovou máloSex s jedním je pro Diazovou máloSex s jedním je pro Diazovou máloSex s jedním je pro Diazovou máloSex s jedním je pro Diazovou máloSex s jedním je pro Diazovou máloSex s jedním je pro Diazovou máloSex s jedním je pro Diazovou málo
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid