AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
followme150x150

Sexy Miss Machová v unikátních šatech! - Novinky ve světě erotiky

Sexy Miss Machová v unikátních šatech!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexy Miss Machová v unikátních šatech!
Sexy Miss Machová v unikátních šatech!
08.10. 2010

Garderobu na prestižní světovou soutěž krásy Miss World si vyzkoušela česká reprezentantka Veronika Machová v pražském ateliéru návrhářky Jany Berg.

Ta pro ni vytvořila dlouhé večerní černé šaty z hedvábné organzy s rozparkem. Vrchní část, tedy živůtek, je vyšívána zlatem. Šaty symbolizují noční oblohu se zářícími hvězdami. Jsou noblesní, tajemné a elegantní a Veronika jejich lesk zdůraznila náušnicemi, náramkem a prstenem s originálními krystaly Swarovski.

Do Číny, dějiště soutěže, odvezla Česká Miss World 2010 také národní kostým. Ten je součástí unikátního projektu Čtrnáct klenotů v srdci Evropy a byl vytvořen v Jihomoravském kraji, který reprezentuje. Šaty jsou ušity z hedvábného taftu a korzet, při jehož tvorbě byl využit kov, je dílem uměleckého kováře. Mají modrou, červenou a zlatou barvu. Je na nich také zobrazena moravská orlice symbolizující historii, kdy moravská říše tvořila základ české státnosti.

Uvidíme, jak Veronika 30. října ve finále nejprestižnější světové soutěže krásy s unikátní garderobou zazáří...

Foto: ceskamiss.cz

Obrázky ke článku
Sexy Miss Machová v unikátních šatech!Sexy Miss Machová v unikátních šatech!Sexy Miss Machová v unikátních šatech!Sexy Miss Machová v unikátních šatech!Sexy Miss Machová v unikátních šatech!Sexy Miss Machová v unikátních šatech!Sexy Miss Machová v unikátních šatech!Sexy Miss Machová v unikátních šatech!Sexy Miss Machová v unikátních šatech!Sexy Miss Machová v unikátních šatech!
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid