AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
hostes_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 ... 99 100 101 102 103 104 105 ... 107 108   >   >>
Otázka: Bordel
Staff
23.01. 2010
Ahoj,
je možné chytit pohlavní nemoc, když člověk často navštěvuje bordely, ale vždy tam všechno dělá s konfomem?
Dík předem.
Odpověď: RE: Bordel
23.01. 2010
Dobrý den,
teoreticky je možné chytit infekci kdekoli, tedy i v nevěstinci. A ne jen při pohlavním styku, ale třeba i při povinném sprchování před sexem nebo na záchodě po něm.
Jinak riziko infekce při samotném koitálním styku s kondomem je minimální.
S pozdravem.
Otázka: Pupínek
Franta Houska
23.01. 2010
Dobrý den, mám na penisu nějaký pupínek. Bojím se nejhoršího? Vypadá hodně zarudle a stále se zvětšue...
Prosím o rychlou odpověď.
Odpověď: RE: Pupínek
23.01. 2010
Dobrý den,
je mi líto, ale váš popis je nedostatečný. Takovéto věci se ale při sebelepší vůli nedají řešit virtuálně a neodpoví vám na ně ani nejlepší světový lékař.
Doporučuji navštívit osobně urologa. A co nejrychleji.
S pozdravem.
Otázka: Sex
Jiřina
23.01. 2010
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je pravda, že muži potřebují sex častěji než ženy jen kvůli tomu, že mají větší zásobu testosteronu? A že kdyby tento hormon dostala do těla ve větším měřítku žena, nemyslela by tolik na mazlení, ale chtěla vždy jen souložit?
Děkuji
Odpověď: RE: Sex
23.01. 2010
Dobrý den.
Nedávno na toto téma běžela reportáž v televizi. Myslím, že to bylo v rámci unikátních dokumentů BBC. Vědci tam zkoušeli ženám vpravit do těla více testosteronu a ty vyprávěly, že najednou muže chápou, včetně jejich zvýšené potřeby pohlavního styku nebo lovení nových žen. Prý se to už nedalo vydržet a samy hormonálně »upravené« ženy vyprávěly, že zažívaly muka v »novém těle«.
Věřte mužům, že tuto potřebu mají, ale ne všichni stejnou. Někdo má testosteronu více, jiný méně. A stejné je to i s ženami - některé chtějí sex častěji než muži. Proto je těžké toto téma bagatelizovat a dělat všeobecné závěry.
Navíc jakékoli pokusy o hormonální změny nedoporučuji. Mohou mít negativní vliv na organismus.
Otázka: Ejakulace
Peťan
12.01. 2010
Slyšel jsem, že když ejakuluji do análu, tak žena nemůže otěhotnět. Je to pravda?
Odpověď: RE: Ejakulace
12.01. 2010
Ano, je to pravda. Ale doporučuji anální sex pouze s kondomem, aby nedošlo k přenosu infekce.
Otázka: Předčasná ejakulace
Anonym
17.11. 2009
Dobrý den! Mám problémy s předčasnou ejakulací. Někdy vydržím třeba 20 minut, ale jindy třeba jen pár minut. Chtěl bych vědět jestli jsou nějaké cviky nebo něco podobného, čím bych mohl vyvrcholení prodloužit. Taky jsem slyšel, že problém by mohl být v obřízce. Předem děkuji za odpověď
Odpověď: RE: Předčasná ejakulace
17.11. 2009
S "předčasnou ejakulací" je trochu problém, já většinou používám Zoloft, který má daleko méně vedlejších účinků než Apo-Fluoxetine. Také mám dobré zkušenosti se Seroxatem. oba léky dávám pacientům 1. měsíc 1 tbl. denně (po jídle !), při dobrém efektu pak snižují na 1/2 tbl. denně na další 2 měsíce a pak zkouším lék vysadit. Většinou se po dalších 2-3 měsících obtíže vrátí a začínáme znovu. Také můžete vyzkoušet alkohol - podle chuti a výdrže. Ale pokud mluvíte o několika minutách, není to rozhodně špatné... A s obřízkou určitě žádný problém není...
<<   <   01 02 ... 99 100 101 102 103 104 105 ... 107 108   >   >>
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid