AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
neon-club-_150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 ... 103 104 105 106 107 108   >   >>
Otázka: skvrna
Libor
17.11. 2009
Dobrý den, je mi 17 let, mám docela pravidelný sex (tak 2x do týdne) před dvěma měsícem se mi objevila taková hnědá skvrna na kůži penisu.. cca 2cm dlouhá a 0,5cm široká. Na internetu jsem četl, že to je možná pigmentová skvrna. Mohl byste mi prosim Vás nějak poradit ? :)
Odpověď: RE: skvrna
17.11. 2009
Vážený Libore.
Nejsem bohužel věštec, takže vám po internetu neporadím. Pokud skvrna neroste, nesvědí ani se nevyklenuje nad povrch ostatní kůže, jde opravdu nejspíše o pigmentovou skvrnu, která není nijak nebezpečná. Pukud ale chcete mít jistotu, jděte na vyšetření na kožní.

S pozdravem MUDr.Václav Ptáček, ON Clinic
Otázka: pupinky
Anonym
17.11. 2009
dobry den ja bych se chtel zeptat ja mam pud korunkou bile pupinky uz je tam mam pul roku a nezmenili se a je jich stejny mnozstvi ?je to v puberte normalni je mi 14 let .a da se to lecit nejakou masti?
Odpověď: RE: pupinky
17.11. 2009
Vážený anonyme,
otázku pupínků na penisu zodpovídám několikrát za měsíc, podívejte se zpět. Je to normální nejen v pubertě.

S pozdravem MUDr.Václav Ptáček, ON Clinic
Otázka: Dotaz
Anonym
17.11. 2009
dobrý večer,chtěla bych vás požádat o radu . žiji s přítelem jíž sedm let.vše nám v posteli dobře funguje,ale když to s polu děláme tak ikdyž jsem strašně mokrá což je uplně v pořádku ale nejsem vůbec vzrušená at děláme co děláme.a mám slabé orgasmi.existují nějaké tablety na zvýšení ženských hormonů?dají se koupit bez lékařského předpisu? moc děkuji
Odpověď: RE: Dotaz
17.11. 2009
Otázka ženských orgasmů je velmi široká, rozhodně to neřešte hormonálními prášky. Pokud jste "mokrá", k nějakému vzrušení přece jen dojít muselo. Jinak se těmito problémy zabývají sexuologové, protože hlavním bodem je i zde psychika.

S pozdravem MUDr.Václav Ptáček, ON Clinic
Otázka: předkožka
René
17.11. 2009
Dobrý den Pane doktore..mám problém s předkožkou....předkožka se nestáhne nikdy až pres žalud jen tak do 1třetiny žaludu..newím co stím...a také když onanuji nebo se snažím protahovat tak mě předkožka popraská prosím o pomoc děkuji!!
Odpověď: RE: předkožka
17.11. 2009
Vážený René,
máte tzv. fimózu, což je jizevnatý prstenec v kůži předkožky, který nedovolí její roztáhnutí. Musíte jít na urologii, kde vás objednají k circumcisi, což je malá plastická operace, při které vám tento prstenec odstraní.
S pozdravem MUDr.Václav Ptáček, ON Clinic
Otázka: oral
Eva
17.11. 2009
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli mám právo odmítat muži orální sex. Při kouření se totiž dávím a nedělá mi to dobře. Zřejmě mám nadměrně vyvinutý dávicí reflex, nebo nevím. Když chlapovi řeknu, že tohle nedělám, každý vycouvá a rozejde se se mnou. Proč je to pro muže tak důležité a nepřijde vám tahle činnost nepřirozená? Děkuji za váš oidborný názor.
Eva
Odpověď: RE: oral
17.11. 2009
Vážená Evo,
mně osobně se tato činost zdá velmi příjemná a přirozená, ale rozhodně by odmítání orálního sexu nemělo být hlavní příčinou rozchodu. Pokud bylo, nelitujte, nestáli za to !
S pozdravem MUDr.Václav Ptáček, ON Clinic
<<   <   01 02 ... 103 104 105 106 107 108   >   >>
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid