Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!
Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý! 17.01. 2011 15:06
Zakladatel časopisu Playboy Hugh Hefner se v 84 letech bude ženit! Blonďatá Kendra Wilkinson je první z playmate, které se povedlo bohatého magnáta dostat k oltáři.

Šéf Playboye se žení potřetí, poprvé s některou ze svých playmate. A že se už spousta z prsatých krásek o podobný kousek snažilo! »Tehdy jsem byl ještě moc mladý,« směje se Hugh. Když se však člověk podívá na sexy Kendru, je mu jasné, proč se »na stará kolena« žene do ženění...
Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!Zakladatel Playboye: Na ženění s playmate už nejsem mladý!