Missky ukázaly své křivky na plovárně
Missky ukázaly své křivky na plovárně 24.05. 2011 08:44
Na 51. Film párty v pražské Občanské plovárně si pořadatelé pro přitomné hosty připravili kromě avizovaného filmu Čertova nevěsta i přehlídku plavek Trico Line.

V těch své krásné křivky předvedly například I. vícemiss ČR 2009 Lucie Smatanová, finalistka Miss ČR 2008 a Miss Východních Čech Romana Pavelková, finalistka České Miss 2011 a držitelka titulu Miss čtenářů Blesku Tereza Dobrová nebo finalistka Miss ČR 2009 Petra Venclová. Módní přehlídku s nadšením sledovala moderátorka Markéta Mayerová, která přiznala, že drží přísnou dietu. »Je to tak, musím se sebou začít něco dělat. Dneska jsem si k dietnímu programu přidala i malé fitness v podobě skládání dřevěných prken, takže zítra se asi nebudu moci hýbat,« smála se Markéta.

Stále se věnuje moderování, bytovému designu, vrátila se k malování a přiznala, že se jí začalo stýskat po televizi. A jak se s odstupem času dívá na svůj rozchod s otcem své dcery Agáty Slávkem Bourou? »Nám dvěma to prostě nevyšlo a každý už si žijeme svůj vlastní život, ale v prvé řadě jsme oba rodiči a podle toho se chováme. Slávek má s Agátou naprosto úžasný vztah a myslím si, že my, jako rodiče, fungujeme skvěle. Mezi mnou a Slávkem probíhá normální komunikace, dokonce spolu moderujeme některé akce. Jednoduše, každý si jdeme svou cestou a pokud vás zajímá, jestli mám chlapa, tak zatím jsem pořád sama. Ale věřím, že někde na mě ten můj partner čeká a v podstatě to nijak zvlášť neřeším,« ukončila rozhovor Markéta.