David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!
David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku! 13.01. 2010 17:06

David Beckham zase jednou vzbudil rozruch i mimo fotbalový trávník. Na své mužné tělo si nechal vytetovat již osmnáctou kérku, a protože tento metrosexuál patří mezi největší světové ženské idoly, nemohlo to ujít pozornosti tisku ani fanoušků.

Tentokrát si fotbalista AC Milán a příležitostný model nechal na svůj vypracovaný bok vytetovat Ježíše sedícího na kříži. Malba pochází od známého kreslíře Matthewa Brookse a je to již třetí kérka s náboženskou tématikou. Prim ale na jeho těle hrají tetování, která se nějakým způsobem týkají jeho rodiny. Dvě z nich jsou vyznáním lásky manželce Victorii, tři (jak jinak) oslavují narození synů.


David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!David Beckham má na svém vypracovaném těle novou kérku!