Čeští muži kralují Evropě. Mají velké penisy!
Čeští muži kralují Evropě. Mají velké penisy! 30.11. 2012 20:17
Myslíte si, že Český národ nemá v Evropě moc čím zaujmout? Má, a zvlášť pánové na sebe mohou být díky tomu hrdí. Češi totiž přímo kralují Evropě. Podle poslední studie patří muži v české kotlině k nejvybavanějším.
A muži za svou výbavu mohou vděčit jen a pouze genetice. Emeritní profesor psychologie Richard Lynn, jenž je autorem studie, tvrdí, že průzkum jen potvrzuje dosavadní teorie o závislosti velikosti penisu na lidské rase. Největší penisy mají muži v Konžské republice, zatímco nejmenší v obou Koreách, kde mají jen poloviční pyje ve srovnání s Ekvádorci či Konžany. A Češi zase vévodí Evropě. Italové, Němci, Francouzi či Španělé mají pyje menší než muži z české kotliny. »U většiny populací světa je délka penisu předpověditelná a je tak také potvrzena,« tvrdí profesor Lynn z Ulster University v Belfastu.
I tak se ale úrůzkum zakládá jen na výběru několika mužů z početné populace. Průměrné hodnoty pak hovoří o tom, že muži z republiky Kongo se chlubí délkou 18,03 cm, Kolumbijci 17,02 cm, ostrované z Islandu 16,51 cm a pevninské Evropě vládnou Češi s délkou 15,89 cm. Za námi pak jsou milovníci z Itálie 15,75 cm, Řekové 14,73 i Španělé 13,97 cm. Tabulku pak uzavírá USA 12,95 cm, Čína 10,92 cm a Indie 10,16 cm.