Vlna sexuálního převratu začíná zde!
Vlna sexuálního převratu začíná zde! 19.02. 2013 09:40
WaveLOVE je produkt určený zejména pro ženy, které nemají rády sexuální pasivitu. Při nejběžnější poloze tzv. misionářské mohou opřením se o zadní vlnku být natolik blízko partnerovi, že se milenci při styku mohou mnohem lépe dráždit a sex si tak oba mnohonásobně víckrát užít.

Svojí prostorností je podložka vhodná pro ženy všech druhů postav. Nezapomínáme na choutky nikoho a chceme, aby se i ty, které jsou obdařeny více, než ostatní, cítily pohodlně. My zkrátka myslíme na všechny.

A stejně jako vlnka za vlnkou, budou přicházet jednotlivé přírazy a jako příliv bude orgasmus, jenž vás zaplaví na této podložce, která svým tvarem vytváří neuvěřitelnou atmosféru a rozpoložení těla. A kolikrát jsme u sexu chtěli svého partnera obejmout při milovní. Hladit ho při sexu romantickém, líbat a laskat při sexu něžném či škrábat a jemně ho kousat a zatínat prsty do kůže při sexu plném vášně.

Téměř každý styk, ať už se nese v jakémkoliv rozpoložení, vyžaduje blízkost a intimitu a právě ta je nám ve většině poloh odepřena. Tato podložka nám ale přináší zcela nové možnosti. Vše, co jste až doposud chtěli, nyní můžeme mít. Užívat si se vším všudy a ničím se nenechat omezovat. A o tom by měl být sex především. O odreagování, pohodě, projevení lásky a vychutnávání si všeho, co nám může život, takto zpestřený přinést.

Doporučujeme: LOVERATOR waveLOVE doporučujeme vyzkoušet především při polohách, jejichž fyzické zvládnutí pro vás doposud nebylo možné nebo bylo obtížné.

Více na: www.loverator.cz/produkty/wavelove/

Vlna sexuálního převratu začíná zde!Vlna sexuálního převratu začíná zde!Vlna sexuálního převratu začíná zde!Vlna sexuálního převratu začíná zde!Vlna sexuálního převratu začíná zde!Vlna sexuálního převratu začíná zde!