Brooklyn Deckerová je v plavkách k sežrání!
Brooklyn Deckerová je v plavkách k sežrání! 23.02. 2010 12:27

Prestižní magazín Sports Illustrated vyrukoval na světlo světa se speciálním plavkovým vydáním pro 2010. A nechybí tam ani zástupy krásek ze světa showbyznysu a sportu...

A propos - sport. Snowboardistka Hannah Teterová a její americká kolegyně ze sjezdu Lindsey Vonnová už dostali ve Vancouveru vyčinění od olympijských činovníků, že kazí pověst her.

Díky takovým cudným fotkám, pánové z MOV? To snad nemyslíte vážně...!

Ale hvězda titulní strany má spojení se sportem úplně jiného rázu - je jí totiž modelka a manželka úspěšného tenisty Andyho Roddicka Brooklyn Deckerová. Vystřídala tak krásku z loňské titulní strany - přítelkyni hollywoodské superstar Leonarda DiCapria, izraelskou supermodelku Bar Rafaeliovou. Ta alespoň září uprostřed magazínu. Podobně jako třeba krásky Anne V, Daniella Sarahyba či Genevieve Morton.


Brooklyn Deckerová je v plavkách k sežrání!Brooklyn Deckerová je v plavkách k sežrání!Brooklyn Deckerová je v plavkách k sežrání!Brooklyn Deckerová je v plavkách k sežrání!Brooklyn Deckerová je v plavkách k sežrání!Brooklyn Deckerová je v plavkách k sežrání!Brooklyn Deckerová je v plavkách k sežrání!