Jak dostat ženu do postele? Především naslouchat!
Jak dostat ženu do postele? Především naslouchat! 27.09. 2010 15:51

Jak sbalit každou ženu? Sexuolog František Houska radí mužům: buďte především pozorní!

"Jeden můj známý má zdánlivě vše, co by měl správný muž mít. Černé vlasy, sportovní postavu i poměrně dost peněz. Přesto nemůže sehnat partnerku, byť se snaží sebevíc. A to je koneckonců i jeho hlavní problém. On se snaží až moc! Jemu již na první pohled kouká z očí, jak moc by se chtěl seznámit. Jako by měl na čele napsáno "hledám ženskou". A to se pak moc těžko hledá...," tvrdí sexuolog a pokračuje: "Ne nadarmo se říká, že nejvíce možností na seznámení i flirt mají ženatí muži, jelikož u nich nehrozí, že by působili jako totální zoufalci, slintající kdykoli uvidí byť jen odhalené dívčí ramínko. Tohle jsme možná trochu nadsadili, ale neoddiskutovatelným faktem je, že přílišná vlezlost působí na ženy jako absolutní anti-afrodiziakum."

Takže: suma sumárum - pokud chcete něčím zaručeně zapůsobit, pak netlačte na pilu a naopak se situujte tak trochu do role kamarádky (ale pořád s chlapským viděním světa, abyste nepůsobil jako homosexuál). Poslouchejte, co žena říká. A především jí naslouchejte! "Zajímejte se o její problémy, nabízejte jí možná řešení a hlavně ji neustále chvalte. Za to, co jste se dozvěděli z vyprávění, že v konkrétních rozebíraných situacích udělala. I za to, jak moc jí to právě teď sluší. A ještě jednou podotýkám, dělejte to nenuceně a jen tak mimochodem. Žena vám to musí především uvěřit, a nesmí nabýt dojmu, že ji chcete stůj co stůj dostat. S tímto přístupem bude brzo vaše!"


Jak dostat ženu do postele? Především naslouchat!Jak dostat ženu do postele? Především naslouchat!Jak dostat ženu do postele? Především naslouchat!Jak dostat ženu do postele? Především naslouchat!Jak dostat ženu do postele? Především naslouchat!