Sexy Miss Machová v unikátních šatech!
Sexy Miss Machová v unikátních šatech! 08.10. 2010 13:45

Garderobu na prestižní světovou soutěž krásy Miss World si vyzkoušela česká reprezentantka Veronika Machová v pražském ateliéru návrhářky Jany Berg.

Ta pro ni vytvořila dlouhé večerní černé šaty z hedvábné organzy s rozparkem. Vrchní část, tedy živůtek, je vyšívána zlatem. Šaty symbolizují noční oblohu se zářícími hvězdami. Jsou noblesní, tajemné a elegantní a Veronika jejich lesk zdůraznila náušnicemi, náramkem a prstenem s originálními krystaly Swarovski.

Do Číny, dějiště soutěže, odvezla Česká Miss World 2010 také národní kostým. Ten je součástí unikátního projektu Čtrnáct klenotů v srdci Evropy a byl vytvořen v Jihomoravském kraji, který reprezentuje. Šaty jsou ušity z hedvábného taftu a korzet, při jehož tvorbě byl využit kov, je dílem uměleckého kováře. Mají modrou, červenou a zlatou barvu. Je na nich také zobrazena moravská orlice symbolizující historii, kdy moravská říše tvořila základ české státnosti.

Uvidíme, jak Veronika 30. října ve finále nejprestižnější světové soutěže krásy s unikátní garderobou zazáří...

Foto: ceskamiss.cz


Sexy Miss Machová v unikátních šatech!Sexy Miss Machová v unikátních šatech!Sexy Miss Machová v unikátních šatech!Sexy Miss Machová v unikátních šatech!Sexy Miss Machová v unikátních šatech!Sexy Miss Machová v unikátních šatech!Sexy Miss Machová v unikátních šatech!Sexy Miss Machová v unikátních šatech!Sexy Miss Machová v unikátních šatech!Sexy Miss Machová v unikátních šatech!