Nejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osmé
Nejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osmé 01.11. 2010 13:50

Konec roku bývá tradičně přehlídkou nejrůznějších anket, které jsou tu více, tu méně smysluplné. Server skysvanner.net uspořádal hlasování o nejhezčí národ na zeměkouli. Většinou se říká, že nejkrásnější ženy jsou Češky, případně jiné slovanské krasavice. Ale jak je to s krásou národa jako takového?

Věřte, že ani v tomto měřítku nedopadla Česká republika špatně - ba naopak! Obsadila solidní osmé místo. Co by za to například české fotbalové kluby daly!?

A jak dopadla anketa v globálu? Nejhezčí lidé podle ní jsou v Brazílii (12 procent hlasů), ve Švédsku (10 procent) a v Indii (8 procent). Následuje čtvrté Polsko, pátá Velká Británie, šestá Venezuela a sedmé Rusko.


Nejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osmé