AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
sweet-paradise_150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Společnice Light
Light
Light
(Zobrazeno celkem: 3350 x, tento měsíc: 2584 x)
Nic moc                                  Líbí se mi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Hodnocení: 5.4 - Celkem hlasů: 61

Pro tuto dívku dnes nelze hlasovatVlasy:
černé
Výška:
169 cm
Váha:
63 kg
Věk:
44 let
Prsa:
4
Jazyk:
česky anglicky
Služby:
Přímý odkaz:
Kontakt:
+420604985544
tantralightprague@gmail.com
Adresa:
Bertramka, Praha 5 - 0

UŽIJ SI RADOST ZE ŽIVOTA S KRÁSNOU A EXOTICKOU BOHYNÍ LÁSKY! Nech se unášet k extázi ve víru společného tance! Vlož své tělo do jejích rukou a nech se hýčkat!

Bohyně, která Tě očekává, je zkušená průvodkyně cestou potěšení muže. Prošla školou masáží, cestou sebepoznání, zasvěceními Bohyně Isis a Shakti u mistrů z Čech i Indie. Při jejím zrození se spojily rasy Evropy, Asie a Afriky, aby vytvořily dokonalou multikulturní bytost. Tantrou provádí v různých zemích, při pobytu v ČR v Praze, ale je možné dohodnout se i na objednávce do jiného města (nutno objednat minimálně 3 dny předem).

Tvá návštěva by měla trvat minimálně 90 min, ale pokud si chceš tohle setkání opravdu užít, je moudřejší zvolit 2 až 5 hod, 90 min uteče příliš rychle a na unikátní prožitek stojí za to udělat si čas.

Každé setkání zahrnuje úvodní rozhovor, zasvěcení do Tantry včetně základního tantrického rituálu, aktivaci energie Kundalini dechem a dotekem, doteky peřím a kožešinou pro probuzení smyslů, fyzické a psychické uvolnění, smyslnou masáž celého těla teplým olejem (zahrnuje i intimní partie) plus možnost dát si 1-2x sprchu, vodu s citrónem nebo čaj a časový prostor pro závěrečnou relaxaci. Při výběru setkání např. na 2 hodiny je vždy počítáno s časem navíc pro rozhovor, sprchu a relax (cca 20-25 minut, tento čas je už zahrnutý v ceně masáže), celá session tedy trvá téměř 2 a 1/2 hodiny.

Ve 3 až 5 hod dlouhé návštěvě se můžeš těšit navíc na uvolňující koupel s vonnými oleji a úvodní masáží přímo ve vaně, další tantrické rituály, smyslný tanec Bohyně pro Tebe a společný extatický tanec, výuku dýchacích technik pro rozproudění sexuální síly, věštění z karet, afrodiziakální nápoj lásky, potěšení při jemné stimulaci prostaty aj.

Před masáží Bohyně odkládá své oblečení, stejně tak i Ty. Nahota je přirozená a přináší pocit svobody. Pravidelné praktikování tantrických technik může vést také k postupnému urovnání Tvých intimních potíží ( např. předčasná ejakulace, impotence, důsledky pohlavního zneužívání apod.).

Pokud Tě oslovilo výše uvedené, napiš e-mail, zavolej nebo zašli sms. Upozornění: setkání vždy naplánuj a avizuj dostatečně předem, aby vše k rituálu mohlo být pro Tebe v předstihu připraveno a Tvá průvodkyně si mohla udělat čas).

Pokud máš ještě nějaké dotazy, zašli je e-mailem a dostaneš odpověď. Jestli se chceš rovnou objednat, napiš nebo zavolej. Tajemství egyptských kněžek, indických princezen a Božských potěšení Ti může být odhaleno jen , když k němu uděláš první krok.

FotografieDiskuze

diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1146 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid