AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
queens_150_150

Bolest jako vzrušení. Sexuologové ale varují - Novinky ve světě erotiky

Bolest jako vzrušení. Sexuologové ale varujízpět

tisk TISK     email POSLAT
Bolest jako vzrušení. Sexuologové ale varují
Bolest jako vzrušení. Sexuologové ale varují
28.07. 2010

Už od doby Markýze de Sade se skloňuje spojení sexuální bolesti a vzrušení. Skutečně to platí, ale - jak my Češi říkáme - vocaď pocaď. Jsou lidé, kteří skutečně dojdou na vrchol extáze, když mají na zádech krvavé závodní pruhy. Ale pro většinu "příjemná" (a tudíž nepatrná) bolest brzy přejde v nepříjemnou, a tudíž nežádoucí a nevzrušivou. Každý má onen maximální bod, do něhož křivka příjemného sexuálního mrazení stoupá, jinak vysoko. A to je třeba mít na paměti, tvrdí sexuologové.

Málokdo ví, kde jeho práh leží, zvlášť ve spojení se vzrušením, k němuž potřebuje hlavně toho druhého. Většinou je dobré míru příjemné bolestivosti zakoušet postupně. Jednou vyzkoušet plácání po zadečku. Za týden zkusit přivázání k posteli a tvrdší přirážení. Za dalších sedm dní pak třeba horký vosk. Právě tak nejlépe zjistíte, kam až jste ochotni zajít a co je pro vás ještě příjemné.

Říká se, že ideální spojení je sadisty s masochistkou - a naopak. Možná. Ovšem i tady bych byl na pozoru. Mám na mysli psychologické riziko. Můžete být submisivní, ale jen při sexu; v běžném životě roli pejska odmítáte. A to může být problém. Třeba když partnerka viděla, jak jste se před ní podřízeně plazil po kolenou a měl u toho erekci jako zvon, může si vás následně přestat vážit v běžných situacích. Pořád bude mít před očima nedůstojný (co si budeme povídat) obrázek jejího miláčka, který by jí přitom měl být oporou, bodyguardem a ochranitelem. A to může být podobná cesta do pekel jako v případě vystřízlivění po skupinovém sexu.

Obrázky ke článku
Bolest jako vzrušení. Sexuologové ale varujíBolest jako vzrušení. Sexuologové ale varujíBolest jako vzrušení. Sexuologové ale varujíBolest jako vzrušení. Sexuologové ale varujíBolest jako vzrušení. Sexuologové ale varujíBolest jako vzrušení. Sexuologové ale varují
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid