AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
followme150x150

Bučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světa - Novinky ve světě erotiky

Bučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světazpět

tisk TISK     email POSLAT
Bučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světa
Bučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světa
01.03. 2010

Česká Miss 2008 Eliška Bučková uspěla v soutěži o nejkrásnější modelku světa Top Model of the World. Skončila mezi nejlepšími patnácti dívkami.

Soutěž Top Model of the World každoročně hledá nejkrásnější modelky světa a půvabná Bučková v Německu, kde se konal letošní ročník ostudu neudělala. V šatech od salonu Moravec jí to moc slušelo a svoji účast v dortmundském finále si nesmírně pochvalovala. "Jsem velice spokojená s tím, jak jsem dopadla. Navíc jsem na soutěži získala mnohé nové kontakty, které jsou důležité pro mou další práci v modelingu," uvedla po soutěži Eliška Bučková.

Foto: ceskamiss.cz

Štítky
modelka, soutěž
Obrázky ke článku
Bučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světaBučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světaBučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světaBučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světaBučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světaBučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světaBučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světaBučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světaBučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světaBučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světaBučková patří mezi patnáct nejkrásnějších modelek světa
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid