AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
queens_150_150

Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex! - Novinky ve světě erotiky

Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!
Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!
29.07. 2010

Zpěvačka a herečka Courtney Love miluje sex, ale byla prý i doba, kdy na milostné radovánky neměla ani pomyšlení a "byla suchá jako kost". Tahle situace údajně nastala poté, co si nechala prodloužit vlasy.

"Někdo z týmu návrháře Karla Lagerfelda mi řekl, že dívky chodící v umělých vlasech nemají žádný sex. A byla to pravda. Já jsem byla suchá jako kost, a jakmile jsem se vlasů zbavila, už zase jsem na tom byla dobře. Sex je jako jídlo a dobré víno. Musí se udělat," řekla šestačtyřicetiletá rockerka.

Co dodat? Snad jen to, že když muž chce pořádné erotické služby, je mu jedno, jestli žena má své, nebo prodloužené vlasy. U něžného pohlaví to tak ale zjevně nefunguje...

Obrázky ke článku
Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!Courtney Love: Prodloužené vlasy = žádný sex!
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid