AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
livechat150x150

Jak mají ženy natrénovat orgasmus - Novinky ve světě erotiky

Jak mají ženy natrénovat orgasmuszpět

tisk TISK     email POSLAT
Jak mají ženy natrénovat orgasmus
Jak mají ženy natrénovat orgasmus
04.06. 2009

Možná vám slovo »trénink« přijde ve spojitosti s ženským orgasmem trochu ujeté. Spíše byste ho zařadili na atletický ovál, fotbalový trávník nebo hokejový led? Ve skutečnosti se ale ženy, které netrénují příslušné poševní svalstvo, připravují o velmi slastné pocity. Je lékařsky dokázáno, že ty ženy, jež si přejí dosahovat kvalitního orgasmu a líbí se jim penetrace, by měly mít dobře tonizované pánevní svalstvo a obzvláště zdravý pubococcygeální (PC) sval. PC sval je možno procvičovat tzv. Kegelovými cviky. Jedná se o střídavé napínání a uvolňování svalů pánevního dna. Tyto cviky byly vyvinuty pro pacienty s močovou inkontinencí, jejich pozitivními vedlejšími účinky je zlepšení prožívání rozkoše při sexu. Letáček se cviky najdete v každé gynekologické ordinaci.


Prožívání orgasmu u ženy ovlivňuje věk, sexuální zralost a paradoxně i citové souznění s partnerem. Zvláště u mladých dívek se můžeme často setkávat s neschopností dosáhnout orgasmu, a to ani při masturbaci. Tyto dívky prostě musí k orgasmu dozrát, a tato funkce se často objeví až po delší době pohlavních styků. Ani oněch patnáct procent anorgastických žen nemusí smutnit, protože navzdory neschopnosti dosáhnout vyvrcholení mohou žít plným sexuálním životem a užívat si příjemných pocitů při milování. Jen velmi výjimečně je anorgasmie spojena s frigiditou, při níž je ženě sex nepříjemný a odmítá ho.

Více o ženském orgasmu najdete v červencovém vydání časopisu Patriot.

Obrázky ke článku
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid