AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
satine150x150

Je polykání ejakulátu škodlivé? - Novinky ve světě erotiky

Je polykání ejakulátu škodlivé?zpět

tisk TISK     email POSLAT
Je polykání ejakulátu škodlivé?
Je polykání ejakulátu škodlivé?
17.02. 2021
Ženy si ho dávají na pleť a někteří z něj i vaří. Navzdory tomu, že recepty s pánským mlíčím nesbíráte, určitě o něm máte svoje mínění – pravděpodobně negativní. Produkt pánských varlat je totiž opředen několika mýty, které mu kazí pověst. Co všechno vám skutečně může způsobit a kdy je vhodný čas na jeho polykání?
Nejčastěji má mléčně bílou, sklovitou barvu, která však někdy může být nažloutlá až nahnědlá. Obecně se mu říká sperma či semeno, co jsou zavádějící termíny. Výměšek pohlavních žláz muže se nazývá ejakulát, jenž se skládá ze spermií a semenné plazmy.
Ejakulát lepí, a také chutná podle toho, jak se jeho „výrobce“ stravuje a jakým životním stylem žije. Neprospívá mu alkohol ani kouření. Obsahuje ale mnoho minerálních látek od vápníku po zinek. Nalézt se v něm dá i vitamin C, fruktóza, bílkoviny a kreatin, látka, která zásobuje energií naše svaly. Na první pohled se tedy zdá, že polykání takové výživné tekutiny nikomu neublíží. Ale co když je to přesně obráceně?
Obrázky ke článku
Je polykání ejakulátu škodlivé?Je polykání ejakulátu škodlivé?Je polykání ejakulátu škodlivé?Je polykání ejakulátu škodlivé?
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid