AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
livechat150x150

Když mužům klesá chuť na sex... - Novinky ve světě erotiky

Když mužům klesá chuť na sex...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Když mužům klesá chuť na sex...
Když mužům klesá chuť na sex...
14.01. 2010

Co je to menopauza, to ví dnes každý. Málo je však mezi veřejností známo, že i muži procházejí podobným obdobím, které by se klidně dalo nazvat - a leckde opravdu i nazývá - mužský přechod. Odborně "andropauza".

Je to stejné jako u menopauzy. I v tomto případě kolísají hladiny hormonů, a to má vliv na mužovo zdraví i psychiku. Dochází k úbytku testosteronu (to je ten hormon, díky němu má muž mj. větší chuť na sexuální radovánky všeho druhu a který způsobuje i nárůst svalové hmoty a další fyziologické změny v období puberty). K andropauze dochází zpravidla kolem padesátého roku věku, ovšem řada mužů se s fyzickými a psychickými změnami způsobenými hormonálně může potkat již mnohem dříve - výjimkou nejsou ani třicátníci. Na rozdíl od žen však neustává produkce pohlavních hormonů zcela, ale ustálí se ve stáří na úrovni zhruba třiceti procent ve srovnání s maximem hladin v mladém věku.

Pokud najednou ztrácíte chuť na sex, jste ve stresu a vaše tělo jakoby slábne, nemusí to však nutně být dáno tím, že jste v přechodu. Hladina testosteronu v mužském těle kolísá i v závislosti na ročním období (nejvyšší je v říjnu, a pak klesá až do dubna) či denní době (nejvyšší množství testosteronu je v krvi ráno, a proto dochází u řady mužů k tzv. ranní erekci).

Více se o tom, jak se nejlépe vyrovnat s andropauzou, dočtete v lednovém čísle časopisu Patriot (www.patriot-cz.com).

Štítky
časopis, sexuální, testosteron
Obrázky ke článku
Když mužům klesá chuť na sex...Když mužům klesá chuť na sex...
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid