AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
queens_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Články se štítkem - celebrityzpět

<<   <   01   >   >>
Janet Jackson preferuje vibrátory před muži 20.01.2010
Zpěvačka Janet Jackson má na muže zcela vyhraněný názor. Podle ní jsou dobří pro domácí práce, a nikoli pro sexuální uspokojení ženy. "Muži by byli na světě zcela zbyteční, kdyby se dalo s vibrátory taky sekat trávník," řekla sestra loni zemřelého zpěváka Michaela Jacksona pro německý server fem.com, který zveřejnil postoje známých celebrit k sexuálním radovánkám.
Nejpůvabnější erotické fotky? Milla Jovovich 15.01.2010

Hollywoodská superstar Milla Jovovich zaujala čtenáře v nezávislém internetovém průzkumu nejvíce ze všech celebrit, které se v minulém roce svlékly. Půvabná herečka ukázala vše, včetně pečlivě upravené čárky tam dole. Loni absolvovala focení pro Maxim, ale ještě větší ohlas vzbudily čerstvě publikované starší černobílé fotky pro Purple Magazín. Není divu, že se z dívky, kterou vždy štval její východoevropský původ a do jisté míry se za něj i styděla, stává i uznávaná modelka. Pro fanoušky akčních filmů ale bude už navždy spjata s kultovní sérií Resident Evil. Romantici si zase nejraději vzpomenou na její účinkování ve druhém...

Hvězda seriálu Ulice si našla milence u focení aktů 03.01.2010
Zní to skoro jako hollywoodský příběh. Hvězda seriálu Ulice Šárka Ullrichová (35) byla jednou z celebrit, které se svlékly při focení pro nový kalendář Banco Casina pro rok 2010. Za fotoaparátem nestál nikdo menší než jeden z nejuznávanějších českých profesionálních fotografů Jakub Ludvík (40). Přeskočila mezi nimi jiskra a nyní oba potvrzují, že se z nich stal pár. Inu, to by bylo, aby se chlap nenechal zlákat takovými vnady - co říkáte, milí čtenáři...?
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid