AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání
Sexicek shop

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
followme150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 03 04 ... 106 107   >   >>
Otázka: sm
jarmila
07.02. 2018
v rodine mame muze sm. Nevim, zda se da nejakym zpusobem lecit, z internetu vypliva ze ne. Radi bychom pomohli, aby nemusel chodit do spec. studia na osetreni, ktere je extremni. Jak bychom se meli k dotycnemu spravne chovat?
Prosim poradte, anebo doporucte ke kteremu spec. bychom se mohli poradit.
Predem dekuji za Vasi poradu.
Otázka: Info rada
Kolářová
21.01. 2018
Dobrý den ,
po dvaceti letech jsme se rozešli s manželem , posledních pár let nic nefungovalo. Potkala jsem človíčka , který mi byl velmi sympatický , po sléze jsem jej měla ráda a i on mě , samozřejmně , že je mezi náma i milování , náš vztah trvá již přes rok a stále se oťukáváme a i v té intimní stránce . Chtěla bych vědět , nebo znát názor , kde je chyba , problém , a z jaké strany . ? Náš začáteční pohlavní vztah byl poznávací a je i dál , zkoušíme různé polohy a i předměty ... Jenže pro mě je každé milování úplně jiné a moc hezké , při dotecích a různých polohách cítím vzrušení , vášeň a spousty věcí , které se mi líbí víc a víc a chci to vlastně se dá říci stále , myslím si , že je to následkem z manželství , kde vlastně ke konci vůbec nic nefungovalo a já se utlumila a vše to vzrušení , touhu , vášeň jsem držela v sobě , než jsem potkala přítele , tak jsem si myslela , že už nikdy se nedokážu milovat . Ale teď zjišťuji , že je to krásný , vzrušující atd. s partnerem si vyhovujeme i v běžném životě , jenže teď po milování , prostě cítím , že chci ještě a toužím po dotecích vzrušení atd. ještě . Jsme z toho docela vedle , protože nevíme co se děje , i když naše milování je s předehrou a trvá dlouho , nebo je to jen v zápalu vzrušení , vášně. Kde myslíte , že je chyba , nebo co myslíte , že by bylo ptřeba s tím udělat ???
Moc děkuji za radu
Otázka: nezájem o sex
Jan
13.01. 2018
Dobrý den,
je mi 45 let, manželce 40 a žijeme spolu 17 let. Máme se rádi, ale náš sexuální život vyhasíná stále víc. Frekvence je sice 1x týdně, ale myslím si že to jen předstírá abych to neřešil někde jinde. Komunikace na téma sex nevede nikam. Líbí se mi a já se jí líbím také, takže v tom to není. Jinak pro zajímavost mému o pět let staršímu kamarádovi už to doma vyhaslo úplně, tak mu aspoň občas nahraju nějaké porno na flešku ( nemá internet) :). Už ho při tom ta jeho i přistihla, bereme to však s humorem. Jak taky jinak? Přeji všem kvalitní sexuální život beze stresu a předsudků.
Odpověď: RE: nezájem o sex
17.01. 2018
Divil byste se, ale tento problém řeší řada párů. Je potřeba si sex nějak ozvláštnit. Udělat něco, co by ten druhý nečekal. Například sex při svíčkách, ve vířivce atd. Zapojte fantazii! Vztah včetně sexu je jako zahrada, pokud ji nezaléváte, zvadne...
Otázka: IDEALNÍ VĚKOVÝ ROZDÍL MEZI MUŽEM A ŽENOU
VITA
28.11. 2017
ZDRAVÍM RÁD BYCH SE ZEPTAL JAKÝ JE VHODNÝ VĚKOVÝ ROZDÍL MEZI MUŽEM A ŽENOU .JÁ MÁM 39 A MÁ O MNE ZÁJEM ŽENA 47 ROKŮ.NENÍ TO BLBÉ PŘIJDE MI TO JAKO CHODIT Z MLADŠÍ VERZÍ MATKY.
Odpověď: &lt;br /&gt;&lt;b&gt;Warning&lt;/b&gt;: Illegal string offset &#039;nadpis&#039; in &lt;b&gt;/data/
17.01. 2018
V lásce žádné věkové hranice neexistují. Záleží jen na vzájemné chemii a porozumění.
Otázka: Masáž prostaty při sexu
Petra
23.11. 2017
Dobrý den. S manželem jsme spolu už deset let a já se rozhodla, že bych ráda zpestřila náš sexuální život. Začala jsem se zajímat o potřeby mužů při sexu a zjistila jsem, že mají rádi masáž prostaty. Když jsem to nadhodila před manželem, vypadal, že by se mu to taky líbilo. Ale prosím o radu: je nějaká poloha při sexu-nebo mazlení, u kterého tato ,,praktika&quot; jde? Nechci jen nad ním klečet a masírovat ho, chtěla bych to udělat třeba u předehry nebo nejlépe úplně při sexu. Prostě nevím jak začít. Pochopitelně vím o lubrikantu a nejlépe rukavici, a nebo by mohla být i nějaká pomůcka? Máme docela rádi i polohu 69, ale při ní to asi nepůjde že? Manžel mě většinou vždycky úplně uspokojí a já mám pocit že on by chtěl něco víc a bojím se, aby to nešel hledat jinde. MOC děkuji za jakoukoli radu.
<<   <   01 02 03 04 ... 106 107   >   >>
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 43 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid