AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání
Sexicek shop

Reklama
masage_150_150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
hostes_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 03 04 ... 101 102   >   >>
Otázka: komunikace?
marek
22.05. 2017
Dobrý den,
jsem spokojený 55 letý manžel, se současnou manželkou 10 let dvě děti. Sex klape perfektně, souložíme pravidelně, rychlovky ráno, občas trochu delší. Mě vyhovuje ejakulovat tak jednou týdně, vesměs tedy třeba pravidelně ráno uspokojím manželku, ale ne sebe,,( a vyskočím z postele probudit děti, které k nám vždy hupnou)..
Pro manželku je sex velmi důležitý, potřebuje jej. Ale.. Ale necítí potřebu v něm hledat něco navíc, než je její orgasmus a mé vystříknutí.
Také nechce o těchto věcech moc mluvit. Vystačí si v podstatě dvěma slovním sdělením: č. 1 :&quot;Ten je obrovský&quot;,, č. 2: &quot;Už nemůžu&quot;... Přestože jsem se pokoušel obohatit sex povídáním, sdělováním, nebo náznaky na pornofilmech, evidentně cítím, že to manželce vadí.
Stále přemýslím, jak ten blok prolomit. Protože pro mne je sice sex krásný, chci ho, dělá mi radost uspokojovat manželku, občas prožiju hezkou ejakulaci.. ale ještě před seznámením se svou dnešní chotí jsem poznal, že největší orgasmus prožiji takovým hraním si s penisem, varlaty, análním sexem. Prožívám více takových zvláštních stavů, horkosti, maximální spokojenosti. Penis přitom nikdy není uplně tvrdý, občas se při takovém uspokojení vyřine trochu semene. Zajímavé je, že i po hodině takových svých uspokojení jsem schopen erekce a pokračovat v normálním sexu.
Ale jak píšu výše, sakra nevím, jak to moji manželku naučit.
Předpokládám, že asi neporadíte, každá rada drahá, ale za pokus to stojí.
Fakt děkuji, třeba jen za snahu ten muj příspěvek přečíst a ...
dík
Otázka: Panic
Franta
17.05. 2017
Mám novou přítelkyni a stydím se jí přiznat, že jsem panic. Bude jí to, myslíte, vadit?
Odpověď: RE: Panic
17.05. 2017
Dobrý den,
bohužel jste nenapsal, kolik vám je let. Jinak zní informace o vašem panictví v patnácti letech a jinak v šedesáti. Ale pokud vás má opravdu ráda, nemělo by nic být na překážku.
Otázka: Fisting
Alois
02.05. 2017
Hrozně mě láká zkusit fisting. Jak na to mám patrnerku připravit?
Odpověď: RE: Fisting
02.05. 2017
Fisting sice může vypadat lákavě, ale pořád jde o praktiku, která může být nebezpečná. A pro partnerky, které nejsou dostatečně »vybavené«z hlediska poševních svalů i riziková. Jednak se jim nebude líbit a jednak riskujete poranění jemné kůžičky. A to i když budete dostatečně lubrikovat. Riziko spočívá i v tom, že jakmile si partnerka jednou zvykne na »větší objemy«, přestane si užívat klasického sexu. Proto v tomto případě doporučujeme klasické: dvakrát měř a jednou řež.
Otázka: otěhotnění
Petr
10.04. 2017
Partnerka nepoužívá ádnou antikoncepci. Můžu jí nastříkat semeno na oblečené kalhotky? Jaké je riziko otěhotnění? Můžou se spermie dostat přes kalhotky do pochvy?
Odpověď: RE: otěhotnění
02.05. 2017
Riziko je malé, ale existuje. Stačí, když sperma prosáhne, nebo když při sundavání kalhotek dojde k »nehodě«. Doporučuji - v případě že nemáte zájem o otěhotnění - rozhodně neriskovat.
Otázka: Zadek
Milan
10.04. 2017
Vzrušuje mne, když si strkám prst nebo cokoli jiného do zadku. Je to divné? A je to vůbec zdravé?
Odpověď: RE: Zadek
10.04. 2017
Divné to rozhodně není, v sexu je těžké nalézt hranice mezi normálností a nenormálností, běžností a odchylkou. Pokud neškodíte druhým, nebo nedělte nic proti jejich vůli, máte zelenou. A věřte tomu, že v konečníku je hodně nervových zakončení. To, že vás to vzrušuje, rozhodně není ani signálem homosexuální orientace, ani ničeho jiného. Divil byste se, kolik žen dnes takto uspokojuje svého partnera. A pokud je to bezbolestné, je to zcela v pořádku.
<<   <   01 02 03 04 ... 101 102   >   >>
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 43 firem, 1130 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid