AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
sweet-paradise_150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 03 04 05 06 ... 107 108   >   >>
Otázka: uchylka
marci
13.11. 2017
dobry den prosim o radu jak mam odnaucit sveho pritele kousat do vaginy az se mu podari tenkou kuzi prokousnout a ja pak musim vyhledat lekare
Odpověď: RE: uchylka
17.01. 2018
Jste pár, tak byste o něčem takovém měli diskutovat mezi čtyřma očima. V sexu lze dělat různé extrémy, ale musejí s nimi souhlasit oba.
Otázka: dopsovani
evka
03.11. 2017
dobry den pritel mluvi ze se musim jit lecit k sexuologovi mam pritele ale obcas si napisi o sexu s jinym je to nemoc
Odpověď: RE: dopsovani
17.01. 2018
Touto &quot;nemocí&quot; trpí spousta lidí. Je třeba spíše položit si otázku, jestli byste to akceptovala, kdyby něco podobného dělal váš přítel vám. A zkusit se vžít do jeho kůže.
Otázka: Analní sex
Petr
26.10. 2017
Dobrý den
Mám dotaz přítelkyně chtěla anální sex já jsem souhlasil,ale po ejakulaci jsem byl zaskočen jejím přáním, aby zůstal uvnitř a vymočil se jí tam. Dost mě to zarazilo ale udělal jsem to. Může to mít pro ni nějaké zdravotní následky? Je to dosti neobvyklé přání. Děkuji Vám za odpověď
Odpověď: RE: Analní sex
02.11. 2017
Ano, přání je to opravdu neobvyklé. Ale moč v análu opravdu ničemu nemůže ublížit. To spíše, kdyby chtěla, abyste se jí vymočil u vagíny. I tam je však pravděpodobnost zdravotních následků malá. Moč zdravého člověka by neměla přinášet žádné komplikace.
Otázka: uchylka
vendys
21.10. 2017
hrozne me vzrusuje kdyz nosim damske kalhotky mam nekam zajit
Odpověď: RE: uchylka
02.11. 2017
Netřeba. Je to čistě fetiš. Pokud by však tento fetiš bránil běžnému styku, tzn. nemohl byste dosáhnout erekce apod., pak už je to na návštěvu sexuologa.
Otázka: Mozek v kalhotech
Tomaáš
14.10. 2017
Dbrý den
obracím se na vás s palčivým problémem, kdy má partnerka tvrdí že nám mozek v kalhotech&quot;.
S partnerkou máme cca roční vztah mě je 42 partnerce 43 let, cítím se na sexuálním vrcholu svého života, za což matce přírodě moc děkuji. Máme hezký vztah neshodneme se pouze v sexu, trávíme společné víkendy. O víkendu se milujeme cca 4-5x denně což partnerka označuje za naprosto nadstandardní záležitost a odmítá to dál tolerovat. Přes týden se vidíme cca 1x pomilujeme se večer ráno to partnerka označuje za nestandardní. Vzhledem mému apetitu dopluji naše aktivity vlastní masturbací. Partnerce připadají jakékoliv alternativní sexuální praktiky uspokojení zvrhlé a její aktivita v posteli je velmi malá. Partnerka je ke mě ve vztahu celkem chladná co se týče doteků, polibků, obejmutí, prej to neumí a nikdy to nedělala.
Milujeme se a máme se rádi, jinak si ve všem rozumíme.
Partnerka má diagnostikovánu obsedantně kompulzivní poruchu, bere léky (antidepresiva) které ji údajně neovlivňují v sexualitě.
Vzhledem nízké sexuální aktivitě jinak naprosto milující ženy, se ve vztahu cítím, odstrčen, nepochopen, nešťsten.
S mozkem v kalhotech .. .. . .. .
Odpověď: RE: Mozek v kalhotech
02.11. 2017
Dobrý den, zajímavý dopis, popravdě... Kde začít? Pokud má partnerka diagnostikovánu obsedantně kompulzivní poruchu, může to sexuální apetit ovlivňovat. Nevím, jaké prášky bere, ale většina antidepresiv skutečně působí negativně na sexuální chtíč. Nicméně, 4-5 denně souložit, to je opravdu nadstandard (když pomineme, že jde o zvláštní slovní výraz). Průměrný pár souloží třikrát, ale ne denně, nýbrž týdně! Proto si z mého pohledu opravdu nemáte nač stěžovat, a pokud ani to nestačí, doporučuji pořídit si nějaké erotické pomůcky pro muže. Divil byste se, ale v dnešní době už jsou velmi propracované, autentické a ani ne příliš drahé.
<<   <   01 02 03 04 05 06 ... 107 108   >   >>
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid