AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání
Sexicek shop

Reklama
masage_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
followme150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 03 04 05 ... 106 107   >   >>
Otázka: Masáž prostaty při sexu
Petra
23.11. 2017
Dobrý den. S manželem jsme spolu už deset let a já se rozhodla, že bych ráda zpestřila náš sexuální život. Začala jsem se zajímat o potřeby mužů při sexu a zjistila jsem, že mají rádi masáž prostaty. Když jsem to nadhodila před manželem, vypadal, že by se mu to taky líbilo. Ale prosím o radu: je nějaká poloha při sexu-nebo mazlení, u kterého tato ,,praktika&quot; jde? Nechci jen nad ním klečet a masírovat ho, chtěla bych to udělat třeba u předehry nebo nejlépe úplně při sexu. Prostě nevím jak začít. Pochopitelně vím o lubrikantu a nejlépe rukavici, a nebo by mohla být i nějaká pomůcka? Máme docela rádi i polohu 69, ale při ní to asi nepůjde že? Manžel mě většinou vždycky úplně uspokojí a já mám pocit že on by chtěl něco víc a bojím se, aby to nešel hledat jinde. MOC děkuji za jakoukoli radu.
Otázka: uchylka
marci
13.11. 2017
dobry den prosim o radu jak mam odnaucit sveho pritele kousat do vaginy az se mu podari tenkou kuzi prokousnout a ja pak musim vyhledat lekare
Odpověď: RE: uchylka
17.01. 2018
Jste pár, tak byste o něčem takovém měli diskutovat mezi čtyřma očima. V sexu lze dělat různé extrémy, ale musejí s nimi souhlasit oba.
Otázka: dopsovani
evka
03.11. 2017
dobry den pritel mluvi ze se musim jit lecit k sexuologovi mam pritele ale obcas si napisi o sexu s jinym je to nemoc
Odpověď: RE: dopsovani
17.01. 2018
Touto &quot;nemocí&quot; trpí spousta lidí. Je třeba spíše položit si otázku, jestli byste to akceptovala, kdyby něco podobného dělal váš přítel vám. A zkusit se vžít do jeho kůže.
Otázka: Analní sex
Petr
26.10. 2017
Dobrý den
Mám dotaz přítelkyně chtěla anální sex já jsem souhlasil,ale po ejakulaci jsem byl zaskočen jejím přáním, aby zůstal uvnitř a vymočil se jí tam. Dost mě to zarazilo ale udělal jsem to. Může to mít pro ni nějaké zdravotní následky? Je to dosti neobvyklé přání. Děkuji Vám za odpověď
Odpověď: RE: Analní sex
02.11. 2017
Ano, přání je to opravdu neobvyklé. Ale moč v análu opravdu ničemu nemůže ublížit. To spíše, kdyby chtěla, abyste se jí vymočil u vagíny. I tam je však pravděpodobnost zdravotních následků malá. Moč zdravého člověka by neměla přinášet žádné komplikace.
Otázka: uchylka
vendys
21.10. 2017
hrozne me vzrusuje kdyz nosim damske kalhotky mam nekam zajit
Odpověď: RE: uchylka
02.11. 2017
Netřeba. Je to čistě fetiš. Pokud by však tento fetiš bránil běžnému styku, tzn. nemohl byste dosáhnout erekce apod., pak už je to na návštěvu sexuologa.
<<   <   01 02 03 04 05 ... 106 107   >   >>
Reklama
club-k5-relax_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 43 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid