AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
livechat150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 03 04 05 ... 107 108   >   >>
Otázka: nezájem o sex
Jan
13.01. 2018
Dobrý den,
je mi 45 let, manželce 40 a žijeme spolu 17 let. Máme se rádi, ale náš sexuální život vyhasíná stále víc. Frekvence je sice 1x týdně, ale myslím si že to jen předstírá abych to neřešil někde jinde. Komunikace na téma sex nevede nikam. Líbí se mi a já se jí líbím také, takže v tom to není. Jinak pro zajímavost mému o pět let staršímu kamarádovi už to doma vyhaslo úplně, tak mu aspoň občas nahraju nějaké porno na flešku ( nemá internet) :). Už ho při tom ta jeho i přistihla, bereme to však s humorem. Jak taky jinak? Přeji všem kvalitní sexuální život beze stresu a předsudků.
Odpověď: RE: nezájem o sex
17.01. 2018
Divil byste se, ale tento problém řeší řada párů. Je potřeba si sex nějak ozvláštnit. Udělat něco, co by ten druhý nečekal. Například sex při svíčkách, ve vířivce atd. Zapojte fantazii! Vztah včetně sexu je jako zahrada, pokud ji nezaléváte, zvadne...
Otázka: IDEALNÍ VĚKOVÝ ROZDÍL MEZI MUŽEM A ŽENOU
VITA
28.11. 2017
ZDRAVÍM RÁD BYCH SE ZEPTAL JAKÝ JE VHODNÝ VĚKOVÝ ROZDÍL MEZI MUŽEM A ŽENOU .JÁ MÁM 39 A MÁ O MNE ZÁJEM ŽENA 47 ROKŮ.NENÍ TO BLBÉ PŘIJDE MI TO JAKO CHODIT Z MLADŠÍ VERZÍ MATKY.
Odpověď: &lt;br /&gt;&lt;b&gt;Warning&lt;/b&gt;: Illegal string offset &#039;nadpis&#039; in &lt;b&gt;/data/
17.01. 2018
V lásce žádné věkové hranice neexistují. Záleží jen na vzájemné chemii a porozumění.
Otázka: Masáž prostaty při sexu
Petra
23.11. 2017
Dobrý den. S manželem jsme spolu už deset let a já se rozhodla, že bych ráda zpestřila náš sexuální život. Začala jsem se zajímat o potřeby mužů při sexu a zjistila jsem, že mají rádi masáž prostaty. Když jsem to nadhodila před manželem, vypadal, že by se mu to taky líbilo. Ale prosím o radu: je nějaká poloha při sexu-nebo mazlení, u kterého tato ,,praktika&quot; jde? Nechci jen nad ním klečet a masírovat ho, chtěla bych to udělat třeba u předehry nebo nejlépe úplně při sexu. Prostě nevím jak začít. Pochopitelně vím o lubrikantu a nejlépe rukavici, a nebo by mohla být i nějaká pomůcka? Máme docela rádi i polohu 69, ale při ní to asi nepůjde že? Manžel mě většinou vždycky úplně uspokojí a já mám pocit že on by chtěl něco víc a bojím se, aby to nešel hledat jinde. MOC děkuji za jakoukoli radu.
Otázka: uchylka
marci
13.11. 2017
dobry den prosim o radu jak mam odnaucit sveho pritele kousat do vaginy az se mu podari tenkou kuzi prokousnout a ja pak musim vyhledat lekare
Odpověď: RE: uchylka
17.01. 2018
Jste pár, tak byste o něčem takovém měli diskutovat mezi čtyřma očima. V sexu lze dělat různé extrémy, ale musejí s nimi souhlasit oba.
Otázka: dopsovani
evka
03.11. 2017
dobry den pritel mluvi ze se musim jit lecit k sexuologovi mam pritele ale obcas si napisi o sexu s jinym je to nemoc
Odpověď: RE: dopsovani
17.01. 2018
Touto &quot;nemocí&quot; trpí spousta lidí. Je třeba spíše položit si otázku, jestli byste to akceptovala, kdyby něco podobného dělal váš přítel vám. A zkusit se vžít do jeho kůže.
<<   <   01 02 03 04 05 ... 107 108   >   >>
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid