AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání
Sexicek shop

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
masage_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 03 04 05 ... 106 107   >   >>
Otázka: Masáž prostaty při sexu
Petra
23.11. 2017
Dobrý den. S manželem jsme spolu už deset let a já se rozhodla, že bych ráda zpestřila náš sexuální život. Začala jsem se zajímat o potřeby mužů při sexu a zjistila jsem, že mají rádi masáž prostaty. Když jsem to nadhodila před manželem, vypadal, že by se mu to taky líbilo. Ale prosím o radu: je nějaká poloha při sexu-nebo mazlení, u kterého tato ,,praktika&quot; jde? Nechci jen nad ním klečet a masírovat ho, chtěla bych to udělat třeba u předehry nebo nejlépe úplně při sexu. Prostě nevím jak začít. Pochopitelně vím o lubrikantu a nejlépe rukavici, a nebo by mohla být i nějaká pomůcka? Máme docela rádi i polohu 69, ale při ní to asi nepůjde že? Manžel mě většinou vždycky úplně uspokojí a já mám pocit že on by chtěl něco víc a bojím se, aby to nešel hledat jinde. MOC děkuji za jakoukoli radu.
Otázka: uchylka
marci
13.11. 2017
dobry den prosim o radu jak mam odnaucit sveho pritele kousat do vaginy az se mu podari tenkou kuzi prokousnout a ja pak musim vyhledat lekare
Odpověď: RE: uchylka
17.01. 2018
Jste pár, tak byste o něčem takovém měli diskutovat mezi čtyřma očima. V sexu lze dělat různé extrémy, ale musejí s nimi souhlasit oba.
Otázka: dopsovani
evka
03.11. 2017
dobry den pritel mluvi ze se musim jit lecit k sexuologovi mam pritele ale obcas si napisi o sexu s jinym je to nemoc
Odpověď: RE: dopsovani
17.01. 2018
Touto &quot;nemocí&quot; trpí spousta lidí. Je třeba spíše položit si otázku, jestli byste to akceptovala, kdyby něco podobného dělal váš přítel vám. A zkusit se vžít do jeho kůže.
Otázka: Analní sex
Petr
26.10. 2017
Dobrý den
Mám dotaz přítelkyně chtěla anální sex já jsem souhlasil,ale po ejakulaci jsem byl zaskočen jejím přáním, aby zůstal uvnitř a vymočil se jí tam. Dost mě to zarazilo ale udělal jsem to. Může to mít pro ni nějaké zdravotní následky? Je to dosti neobvyklé přání. Děkuji Vám za odpověď
Odpověď: RE: Analní sex
02.11. 2017
Ano, přání je to opravdu neobvyklé. Ale moč v análu opravdu ničemu nemůže ublížit. To spíše, kdyby chtěla, abyste se jí vymočil u vagíny. I tam je však pravděpodobnost zdravotních následků malá. Moč zdravého člověka by neměla přinášet žádné komplikace.
Otázka: uchylka
vendys
21.10. 2017
hrozne me vzrusuje kdyz nosim damske kalhotky mam nekam zajit
Odpověď: RE: uchylka
02.11. 2017
Netřeba. Je to čistě fetiš. Pokud by však tento fetiš bránil běžnému styku, tzn. nemohl byste dosáhnout erekce apod., pak už je to na návštěvu sexuologa.
<<   <   01 02 03 04 05 ... 106 107   >   >>
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 43 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid