AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání
Sexicek shop

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
satine150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 ... 103 104 105 106 107   >   >>
Otázka: předkožka
René
17.11. 2009
Dobrý den Pane doktore..mám problém s předkožkou....předkožka se nestáhne nikdy až pres žalud jen tak do 1třetiny žaludu..newím co stím...a také když onanuji nebo se snažím protahovat tak mě předkožka popraská prosím o pomoc děkuji!!
Odpověď: RE: předkožka
17.11. 2009
Vážený René,
máte tzv. fimózu, což je jizevnatý prstenec v kůži předkožky, který nedovolí její roztáhnutí. Musíte jít na urologii, kde vás objednají k circumcisi, což je malá plastická operace, při které vám tento prstenec odstraní.
S pozdravem MUDr.Václav Ptáček, ON Clinic
Otázka: oral
Eva
17.11. 2009
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli mám právo odmítat muži orální sex. Při kouření se totiž dávím a nedělá mi to dobře. Zřejmě mám nadměrně vyvinutý dávicí reflex, nebo nevím. Když chlapovi řeknu, že tohle nedělám, každý vycouvá a rozejde se se mnou. Proč je to pro muže tak důležité a nepřijde vám tahle činnost nepřirozená? Děkuji za váš oidborný názor.
Eva
Odpověď: RE: oral
17.11. 2009
Vážená Evo,
mně osobně se tato činost zdá velmi příjemná a přirozená, ale rozhodně by odmítání orálního sexu nemělo být hlavní příčinou rozchodu. Pokud bylo, nelitujte, nestáli za to !
S pozdravem MUDr.Václav Ptáček, ON Clinic
Otázka: Vyrustky
Anonym
17.11. 2009
Dobry večer.Chci se zeptat,asi měsíc mám na levé straně žaludu 2 menší výrustky asi o velikosti 2mm..připomíná to spíš nějaké bradavičky či ošpičky..nebolí mě to ani při dotyku..ale stejně mám strach...mám totiž obřízku a chodil jsem i na solární studio..může to být nádor??Předem moc děkuji za odpověď
Odpověď: RE: Vyrustky
17.11. 2009
Vážený pane.
Nevím, kolik je Vám let, ale nádory penisu jsou a,velmi vzácné b,většinou se vyskytují u mužů po 60ce c,téměř nikdy se neobjeví u muže po obřízce.
Podle Vašeho popisu jde spíše o tzv. kondylomata, což jsou malé kožní výrůstky podobně jako bradavice virového původu, ale jsou světlé a zpočátku hladké. Pokud nerostou, stačí dodržovat pořádnou hygienu. Jinak je dobré jít na vyšetření na kožní nebo na urologii.
S pozdravem MUDr.Václav Ptáček, ON Clinic
Otázka: prstění
rybička
17.11. 2009
dobry den,
rada bych chtěla poradit mam přítele a on když mě prstí tak mě to HROZNĚ bolí a říka že mu děla problem do mě strčit dva prsty hrozně mě to trapí nevím co mam dělat !prosím porad te mi děkujui moc
Odpověď: RE: prstění
17.11. 2009
Vážená rybičko,
jděte na vyšetření ke svému gynekologovi, musí Vás vyšetřit.
Otázka: Sperrma
Petr 555
17.11. 2009
Dobry den,chtel bych se zeptat jak by bylo mozne nejak zvetsit mnozstvi spermatu pri org.Bylo by to nejak mozne????
Odpověď: RE: Sperrma
17.11. 2009
Vážený Petře,
je to možné jen snížením frekvence ejakulací na cca 1x týdně.

S pozdravem MUDr.Václav Ptáček, ON Clinic
<<   <   01 02 ... 103 104 105 106 107   >   >>
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 43 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid