AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
catering_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 ... 103 104 105 106 107 108   >   >>
Otázka: pupinky
Anonym
17.11. 2009
dobry den ja bych se chtel zeptat ja mam pud korunkou bile pupinky uz je tam mam pul roku a nezmenili se a je jich stejny mnozstvi ?je to v puberte normalni je mi 14 let .a da se to lecit nejakou masti?
Odpověď: RE: pupinky
17.11. 2009
Vážený anonyme,
otázku pupínků na penisu zodpovídám několikrát za měsíc, podívejte se zpět. Je to normální nejen v pubertě.

S pozdravem MUDr.Václav Ptáček, ON Clinic
Otázka: Dotaz
Anonym
17.11. 2009
dobrý večer,chtěla bych vás požádat o radu . žiji s přítelem jíž sedm let.vše nám v posteli dobře funguje,ale když to s polu děláme tak ikdyž jsem strašně mokrá což je uplně v pořádku ale nejsem vůbec vzrušená at děláme co děláme.a mám slabé orgasmi.existují nějaké tablety na zvýšení ženských hormonů?dají se koupit bez lékařského předpisu? moc děkuji
Odpověď: RE: Dotaz
17.11. 2009
Otázka ženských orgasmů je velmi široká, rozhodně to neřešte hormonálními prášky. Pokud jste "mokrá", k nějakému vzrušení přece jen dojít muselo. Jinak se těmito problémy zabývají sexuologové, protože hlavním bodem je i zde psychika.

S pozdravem MUDr.Václav Ptáček, ON Clinic
Otázka: předkožka
René
17.11. 2009
Dobrý den Pane doktore..mám problém s předkožkou....předkožka se nestáhne nikdy až pres žalud jen tak do 1třetiny žaludu..newím co stím...a také když onanuji nebo se snažím protahovat tak mě předkožka popraská prosím o pomoc děkuji!!
Odpověď: RE: předkožka
17.11. 2009
Vážený René,
máte tzv. fimózu, což je jizevnatý prstenec v kůži předkožky, který nedovolí její roztáhnutí. Musíte jít na urologii, kde vás objednají k circumcisi, což je malá plastická operace, při které vám tento prstenec odstraní.
S pozdravem MUDr.Václav Ptáček, ON Clinic
Otázka: oral
Eva
17.11. 2009
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli mám právo odmítat muži orální sex. Při kouření se totiž dávím a nedělá mi to dobře. Zřejmě mám nadměrně vyvinutý dávicí reflex, nebo nevím. Když chlapovi řeknu, že tohle nedělám, každý vycouvá a rozejde se se mnou. Proč je to pro muže tak důležité a nepřijde vám tahle činnost nepřirozená? Děkuji za váš oidborný názor.
Eva
Odpověď: RE: oral
17.11. 2009
Vážená Evo,
mně osobně se tato činost zdá velmi příjemná a přirozená, ale rozhodně by odmítání orálního sexu nemělo být hlavní příčinou rozchodu. Pokud bylo, nelitujte, nestáli za to !
S pozdravem MUDr.Václav Ptáček, ON Clinic
Otázka: Vyrustky
Anonym
17.11. 2009
Dobry večer.Chci se zeptat,asi měsíc mám na levé straně žaludu 2 menší výrustky asi o velikosti 2mm..připomíná to spíš nějaké bradavičky či ošpičky..nebolí mě to ani při dotyku..ale stejně mám strach...mám totiž obřízku a chodil jsem i na solární studio..může to být nádor??Předem moc děkuji za odpověď
Odpověď: RE: Vyrustky
17.11. 2009
Vážený pane.
Nevím, kolik je Vám let, ale nádory penisu jsou a,velmi vzácné b,většinou se vyskytují u mužů po 60ce c,téměř nikdy se neobjeví u muže po obřízce.
Podle Vašeho popisu jde spíše o tzv. kondylomata, což jsou malé kožní výrůstky podobně jako bradavice virového původu, ale jsou světlé a zpočátku hladké. Pokud nerostou, stačí dodržovat pořádnou hygienu. Jinak je dobré jít na vyšetření na kožní nebo na urologii.
S pozdravem MUDr.Václav Ptáček, ON Clinic
<<   <   01 02 ... 103 104 105 106 107 108   >   >>
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid