AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
satine150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 ... 78 79 80 81 82 83 84 ... 107 108   >   >>
Otázka: erekce
P.Meinl
13.03. 2012
dobry den.mam problem s erekci.je mi 29 let a pri erekci muj penis smeruje vzhuru (k brichu) a velmi obtizne dostavam penis do vodorovne polohy a pri sexualnim styku s tim mam problemy:nevim jestli se s tim da neco delat.predem moc dekuji za odpoved a jakoukoli radu.s pozdravem P.Meinl
Odpověď: RE: erekce
23.03. 2012
Takovou erekci má spousta mužů. Jde jen o to, najít s partnerkou správnou polohu. Většinou se ale penis v pochvě přizpůsobí a de facto vytvaruje. Řada žen si právě muže s erekcí, o jaké píšete, pochvaluje, protože jim poloha penisu pomůže k lepšímu dráždění bodu G.
Otázka: nadrženost
Jenda
05.03. 2012
Existuje něco jako závislost na sexu?
Odpověď: RE: nadr�enost
23.03. 2012
Jistě. A mnohé známé osobnosti se na to i léčily. Jako jediná ze závislostí je ale neškodná (tedy pokud nemáte zrovna stálého partnera).
Otázka: Penis
Tomáš
04.03. 2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, nejsem spokojený se svým penisem, je možnost nechat si ho zvětšit ? děkuju za odpověd.
Odpověď: RE: Penis
23.03. 2012
Ano, ale je to bez záruky. A nese to s sebou některé možné komplikace. Viz naše poradna sexuologa v jiné rubrice.
Otázka: oddálení ejakuace
Vojtěch
03.03. 2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli existují nějaké přípravky,léky či něco podobného co by znatelně oddálilo ejakuaci? Děkuji mockrát za odpověď.
Odpověď: RE: odd�n�jakuace
23.03. 2012
Dobrý den, na podobný dotaz jsem odpovídal 1. 2.
Existují různé mastičky i doplňky stravy, ale všechny bez záruky. Většině klientů zabírá alkohol (v malém množství) a častý sex (případně druhé či třetí atd. číslo).
Otázka: parterovi nevoním
anděla
27.02. 2012
Dobrý den pane doktore, můj partner je úžasný muž, naše milování by bylo pro oba perfektní,ale...mému příteli nevoním,trvalo dlouho než mne to svěřil,nechtěl mne urazit, podotýkám že má hygiena je naprosto v pořádku,začala jsem s detoxikací těla,chodím na pravidelné gynekologické prohlídky. Můj dotaz zní z vašeho hlediske,mohu na této skutečnosti něco změnit nebo je to jakási chemie a přijdu o užasného člověka_ ? styk pro nás není za těchto okolností možný.
Děkuji za odpověd
<<   <   01 02 ... 78 79 80 81 82 83 84 ... 107 108   >   >>
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid