AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
queens_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 ... 83 84 85 86 87 88 89 ... 107 108   >   >>
Otázka: Zvětšení penisu
Honza
19.07. 2011
Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli je možno dosáhnout zvětšení penisu nějakým pruduktem,které uvadí na internetu např. jsem hodně četl o pilulkách Vimax všude si to lidi chvalí.Tady je odkaz : http://www.vimax.cz/ mohl by jste mi říci zda je možny,že to opravdu funguje !!!
Odpověď: RE: Zvětšení penisu
31.08. 2011
Nemám s podobnými přípravky zkušenost, ale mluvíme tu o dvou různých věcech. Vámi uváděný přípravek nezvětší penis jako takový, ale pouze do něj nahrne větší množství krve. Na tom je založena i například viagra a další prostředky pro povzbuzení erekce. I po nich je penis relativně větší. Stejně tak může být při erekci váš penis větší, například když jste vzrušen na maximální možnou míru - a bez prostředků.
Penis jako takový v klidovém stavu může zvětšit pouze plastická operace, ale: nedoporučuji. V tomto směru platí, že nic není stoprocentní. A uznáte sám, že důležitější je, aby byl penis veliký při erekci, a ne mimo ni. Alespoň pro každou ženu určitě...
Otázka: Vřídek na děložním čípku
Tonda
18.07. 2011
Dobrý den,
jak se moje přítelkyně může zbavit vřídku na děložním čípku?
Gynekološka ji řekla, že s tím nic nejde dělat, moc se mi to nezdá, protože její kamarádka se ho po porodu samovolně zbavila, měla také tento problém (přítelkyně 23let).
Odpověď: RE: Vřídek na děložním čípku
31.08. 2011
Pokud nevěříte své gynekoložce, doporučuji jediné - navštivte jiného gynekologa-specialistu. Ten vás vyšetří a předpokládám, že dojde k nějakému závěru. Nechci předjímat výsledek - vřídek po netu neposoudím. Ale pro jistotu člověka je zapotřebí mít víc pohledů na jednu věc, co říkáte...?
Otázka: Hormony na růst prsou
Pavel
28.06. 2011
Pane doktore je mi 57 let a chci se zeptat zda v mém věku lze brát hormony na růst prsou, rád nosím podprsenky, sice mám epitézy, ale rád bych prsa, děkuji za odpověď a v případě, že ano, kterého odborného lékaře mohu navštívit v Brně.
Odpověď: RE: Hormony na r�rsou
18.07. 2011
Ano. Pokud jste jinak zdravotně v pořádku, lze brát hormony v každém věku.
Více odhalí vyšetření, navštivte svého sexuologa. Jakýkoli Vám rád poradí, uvidíte.
Držím palce!
Otázka: Orál
Jirka
09.06. 2011
Dobrý den, pane doktore.
Řadě mužům se líbí orální sex na videu a koukají na to celé dny. Mně to nic neříká. Není to nějaká úchylka. Radši se dívám na klasickou soulož.
Díky za opdověď
Jirka
Odpověď: RE: Orál
09.06. 2011
Dobrý den,
to je naprosto v pořádku. Každý člověk má při sexu jiné priority i potřeby. A každý preferuje něco jiného i při sledování porna.
Já osobně jsem na tom stejně jako vy. Proč se mám dívat na penisy cizích mužů, když jsem heterosexuálního zaměření? Ale chápu, že jiní jsou na tom úplně jinak...
Mějte se!
Otázka: Orgasmus
Tomáš
15.04. 2011
Dobrý den, pane doktore,
kolikrát za sebou může mít žena orgasmus?
Tomáš
Odpověď: RE: Orgasmus
15.04. 2011
Dobrý den.
Tohle je ryze individuální u každé ženy. Některé orgasmu vůbec nejsou schopné dosáhnout (asi 20 procent), jiné jsou multorgastické. Každá žena navíc orgasmus prožívá jinak. Bohužel tedy neexistuje jasná odpověď.
<<   <   01 02 ... 83 84 85 86 87 88 89 ... 107 108   >   >>
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid