AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
spolecnik_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 ... 96 97 98 99 100 101 102 ... 107 108   >   >>
Otázka: Bisexualita
Jirka Žďárský
01.04. 2010
Pane doktore,
existují bisexuální lidé? Já jsem sice na ženský, ale občas mě lákají i chlapi. Jsem tudíž bisexuál?
Jirka Žďárský
Odpověď: RE: Bisexualita
01.04. 2010
Bisexualita v pravém slova smyslu, že by to člověku bylo úplně jedno, s kterým pohlavím si to rozdá, asi neexistuje. Ale jak jste sám správně řekl, člověk může být založen na jedno pohlaví (ve vašem případě na ženy), ovšem zároveň máme v sobě zakořeněné touhy po experimentování v sexu a vyzkoušení něčeho nového. Tím novým může být právě sex se stejným pohlavím. A zvláště heterosexuálně založené ženy rády říkají, že si to občas střihnou s jinou ženou jen proto, že ta nejlíp ví, kde a jak se má dotýkat.
Vždy ale platí, že vše je individuální záležitost každého člověka.
Otázka: Feromony
Petr
25.03. 2010
Pomáhají feromony spolehlivě na sbalení druhého pohlaví?
Odpověď: RE: Feromony
25.03. 2010
Dobrý den,
nečekejte, že projdete po Václaváku a hned budete mít sto nabídek k sňatku. Někomu to voní, ale jsou i lidé, které naopak můžete odpuzovat. Takže: bez záruky!
Otázka: Sex
Franta
25.03. 2010
Pane doktore,
mnohem víc mě baví, když si to dělám sám před televizí nebo počítačem, a ani nemám chuť sexovat s přítelkyní. Je to normální? A neměl bych se léčit?
Odpověď: RE: Sex
25.03. 2010
Problém to být může, pokud s tím bude mít problém vaše stálá přítelkyně. Je jasné, že nebude spokojená v milostném životě, pokud ho nebudete chtít vést.
Samozřejmě se dá zvolit odvykací kúra, která má podobné aspekty jako klasická léčba ze sexuální závislosti, jakou naposledy podstoupil například Tiger Woods.
Otázka: Bod G
Jana
17.03. 2010
Vážený pane doktore opravdu existuje bod G?
Odpověď: RE: Bod G
17.03. 2010
Vážená Jano,
zrovna nedávno se o tom přeli vědci na akademické půdě. Část říká, že existuje, část to popírá.
Vzhledem k tomu, že se ptáte, asi se vám ho nepovedlo na svém těle najít. Je jisté, že ne každá žena je na místě údajného bodu G vzrušivá. Ale to většině z nich nebrání k tomu, aby si užívaly sexu naplno.
Otázka, jestli je bod G tím spouštěcím k většímu orgasmu, je na zodpovězení pro konkrétní ženy. Do jejích pocitů se totiž nikdo jiný nevžije.
Otázka: Ejakulace
Jirka
17.03. 2010
Pane doktore, kolikrát po sobě může člověk ejakulovat?
Odpověď: RE: Ejakulace
17.03. 2010
Vážený pane,
otázkou je, co myslíte slovem »po sobě«. Všechno je individuální, ale u každého muže platí, že několik minut po ejakulaci dojde k ochabnutí erekce. Někomu trvá opakovaná erekce déle, jinému kratší dobu...
<<   <   01 02 ... 96 97 98 99 100 101 102 ... 107 108   >   >>
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid