AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
livechat150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 107 108   >   >>
Otázka: Problém v posteli
Roman
06.10. 2015
Dobrý den, nemám problém uspokojit partnerku, ale právě naopak. Ona mě. Když jdeme na věc, tak se mi to líbí jen první minutu, pak už skoro nic. Prostě to skoro necítím i když třeba zkoušíme utírat zvlhčení aby to byl lepší pocit. Ona je hotová třeba 2x a Já furt nic. Pak mě musí dodělat případně ručně. Je to velice frustrující pro mě a ještě víc pro ní. Nevíte čím to je a jak s tím pomoct? Děkuji za odpověď
Odpověď: RE: Problém v posteli
09.11. 2015
Dobrý den, nejste výjimka. Jedná se o často opakující se dotaz, jak můžete zjistit, když si projdete tuto rubriku. Doporučoval bych to, co už jsem zmiňoval v těch minulých odpovědích - nesmí zůstat jen u toho, co děláte běžně. Je potřeba, abyste přidali nějaké nové polohy, praktiky, zapojili erotické pomůcky atd., zkrátka něco, co by vám sex ozvláštnilo, a pak jste zažil orgasmus při milování i vy. Důležité je ale, aby s těmi novinkami souhlasila vaše partnerka, tzn. oba v páru. Držím palce!
Otázka: odpoveď
evelina
02.10. 2015
Halooooo ,odpividá tady někdo ????
Odpověď: RE: odpoveď
05.10. 2015
Zodpovězeno na předchozí stránce.
Otázka: uspokojení pertnerky
Lukáš
21.09. 2015
Dobrý den,
Mám problém s uspokojením své partnerky. Jsme spolu 7,5 roku a po čtyřech letech jsme si řekli, že je čas si udělat mimčo. Osud nám dopřál hned dvakrát a z lásky a vášně přišla na svět dvojčátka. Do té doby nebyl v našem intimním životě žádný problém(vášeň, chuť, výdrž ……), ale od té doby jde vše z kopce, touha a energie na sex ustupovala a když přišlo na věc, tak jsem vydržel jen pár minut. S každým neúspěšným pokusem jsem byl víc a víc frustrovaný až jsem začal sex odmítat. Má žena je nádherná a sexuálně mě přitahuje, ale vždy se bojím, že neuspěji a nedovedu jí dovést k orgasmu. Zkoušel jsem kondomy na oddálení ejakulace, onanovat před aktem, atd…, ale nic nezabralo.
má žena je tolerantní a chápavá, ale vím, že takhle to dál nejde. Nechci, aby náš vztah ztroskotal, protože v posteli nevydržím. Pro svou ženu podstoupím cokoli, abych ji udělal šťastnou.
Můžete mi prosím poradit co s tím?
Děkuji
Odpověď: RE: uspokojení pertnerky
05.10. 2015
Dobrý den,
spíše bych doporučil návštěvu poradny v místě vašeho bydliště, protože u vás už je to, jak sám píšete, záležitost frustrace, a tím psychologická. Jen delší psychoterapie vám může pomoci. A mimochodem, zkoušel jste po prvním čísle i druhé atd.? To bývá delší. Můžete vyzkoušet i pomůcky při milování (vibrátor, orální sex atd.), který vaši ženu rozněžní natolik, že už nebude potřeba k uspokojení tolik času. Zlomte vaz!
Otázka: sex bez ejakulace
Edita
20.09. 2015
Dobrý den,ráda bych Vás poprosila o pomoc.
Mému partnerovi je 44 let a před pár dny se začalo dít to,že při pohlavním styku nedosáhne ejakulace,při masturbaci dosáhne bez problémů.
Celkově je nastavený tak,že k uspokojení musí vykonat rychlé tempo,když zvolní tak dojde i ochabnutí penisu.
Nevíme,proč se to tak děje
Děkuji Edita
Odpověď: RE: sex bez ejakulace
05.10. 2015
Dobrý den,
to je psychologický problém, a pokud ho nechcete řešit v poradně, doporučuji nějaké inovace, které partnera vzruší natolik, že dosáhne ejakulace každopádně. Nevím, jak jste oba nastavení, ale třeba zavázání očí, rukou, použití erotické pomůcky, změna prostředí (vířivka pro dva, hodinový hotel). Záleží čistě na vaší fantazii. Mně se osvědčila hra na kartičky. Na deset kartiček si každý napište nové praktiky, které vás napadnou - i ty, jež nechcete provozovat, vyměňte si je, a udělejte z nich pořadí od prvního do desátého místa (každý zvlášť). Pak to porovnejte, a praktika která má nejvíc bodů, je tou, již okamžitě vyzkoušejte. Vzrušení pro oba bude maximální. A pak se toho držte!
Otázka: Predcasna Ejakulace
Petr
17.09. 2015
Dobry den, mam dotaz trapi me predcasna ejakulace skusil sem nato vsechno co jsem procetl na internetu a nic nepomaha muzete mi poradit co stim mam udelat ? Moji slecnu to stve a uz si nevime rady tak se obracim na vas jestli nejaky prasky by mi pomohli ? Dekuju za odpoved
Odpověď: RE: Predcasna Ejakulace
05.10. 2015
Dobrý den,
pilulky na to neexistují. V podstatě platí, že veškeré alternativy jsem naznačil v předchozích odpovědích. Od masturbace před stykem až po alkohol s mírou. Dobrý rozbor najdete v novém NEJ Magazínu - máme ho připojeného vpravo na přední stránce. Držím palce!
<<   <   01 02 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 107 108   >   >>
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid