AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
spolecnik_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 107 108   >   >>
Otázka: Hodinoví sex-nejméně
Marcel Hájek
19.06. 2015
Prosím o radu,již od 23let mám ten problém že při pohlavním styku se mi penis pořádně stopoří a při samotné souloži změkne-zvadne a tak sex trvá nejmín hodinu,ale vědšinou tak hodinu a půl.Partnerce se to vědšinou líbý,ale už nejsem nejmladší,je mi 44let a nestíhám už fizicky.Pokud chci dosáhnout vrcholu musím partnerku požádat aby se co nejvíce stáhla,jinak řečeno sevřela mě a i tak je to problém.Jinak si nestěžuju,můžu 3x deně minymálně,ale chtěl bych to skrátit tak na 30minut na jedno číslo.Nevíte co mám dělat?Prosím o radu pokud možno na email marfctyrprstak@seznam.cz-neni to nic sprostého jen jsem nechal ruku v lisu a proto čtyři prsty.Děkuji Hájek Marcel
Odpověď: RE: Hodinoví sex-nejméně
26.06. 2015
Dobrý den, na podobný dotaz jsem již nedávno odpovídal. Doporučoval bych, abyste co nejvíce experimentovali v sexu. Střídali pozice, praktiky a zkoušeli i něco netradičního, co vám nebo vaší partnerce nebude proti srsti. Právě to vás vzruší natolik, že nedojde k tzv. běžnému sexu, po němž se vám nedaří dojít vrcholu. A mimochodem - i sex bez vyvrcholení může mít něco do sebe, když je spokojená partnerka, ne...?
Otázka: Nechuť na sex
Laura
17.06. 2015
Dobrý den,
s přítelem jsme spolu rok a půl, na začátku našeho vztahu byl sex pokaždé když jsme se viděli (asi 4x do týdne) nyní mám problém, někdy nemáme sex třeba dva nebo tři týdny a mě to vůbec nechybí, nevím čím to je a docela mě to trápí, přítele moc miluji, ale téma sex mě vždy odradí, vím že on to chce a potřebuje, já bych taky ráda, ale nemám na něj vůbec chuť. V posledních měsících je to pořád horší, partner se mě snaží pochopit a je tolerantní, ale nevím jak dlouho to vydrží. Oběma je 20 let a nepřijde mi normální, aby holka ve 20 letech ztratila zájem o sex. Když si představím sex s jinými muži, docela mě to vzruší a to mi taky nahání strach, protože s přítelem chci být a nechci nikoho jiného, jen nevím co dělat, abych zase tu chuť na sex měla...Dříve když taková chuť nebyla, hráli jsme si na různé role, to mě vždy vzrušilo, ale v poslední době ani to ne...
Prosím o radu, budu za ní velice vděčná.
S pozdravem, Laura.
Odpověď: RE: Nechuť na sex
26.06. 2015
Citový vztah - i sex jako takový - je jako dobře zalévaný záhon. Pokud se o něj staráte, kvete. Pokud nikoli, uvadá. Problém není jen na vás, ale i na vašem příteli. Společně jste nezalévali záhon tak, jak byste měli. V sexu musí být neustále vášeň - a nesmí zvítězit stereotyp. Z toho, co píšete, jste si kdysi střídali role atd., ale pak došlo k tomu, že sex slouží jen jako nástroj k uspokojení přítele. A to je špatně. Zkuste něco nového - od erotických pomůcek třeba po nějakou netradiční praktiku, která vás vzrušuje. A mimochodem, pokud se partner nikdy nedozví, že si při sexu s ním představujete někoho jiného, a vám to pomůže k chuti, proč by to byl hřích. Chcete s ním přece být a chcete, aby byl šťasten on i vy - a účel světí prostředky...
Otázka: Vaginismus?
Miriam
09.06. 2015
Dobrý den. Před 4 lety jsem měla zablokovaný kamínek v močových cestách. Zaváděli mi stent - nepopsatelná hrozná bolest. Kamínek po odstranění stentu samovolně vyšel, ale já od té doby nemohu mít styk s manželem, vůbec se do mne nedostane pro stažení a bolest. Dříve jsem žádné problémy neměla. Nejdřív to manžel toleroval, že to časem přejde, že zapomenu a pod., teď mu to vadí čím dál víc. Vím, že je to problém asi v mojí hlavě, ale co mám dělat, nerada bych o muže přišla.
Odpověď: RE: Vaginismus?
26.06. 2015
Nejvyšší čas navštívit sexuologa v místě vašeho bydliště. Zaprvé se podívá, jestli je vše v pořádku, a zadruhé - dle výsledků - navrhne případnou léčbu či jiné řešení. Podle mne je to, jak píšete záležitost čistě psychická, a i v tom může sexuolog pomoci. Docházet můžete i s manželem. Když byl tak úžasný, že vás při zdravotních problémech chápal a netlačil na vás v ničem, jistě toto s vámi rád podstoupí.
Otázka: rada
maad
27.05. 2015
Dobrý den,
s mojí přítelkyní žijeme 17 let a máme spolu 7 letého syna. Já mám 46 let a jsem rozvedený s dvouma dospělýma klukama z předešlého manželství. Přítelkyni je 42. Náš sexuální život je pomněrně chladný a s frekvencí kolikrát jednou měsíčně. Podotýkám ne z mého nezájmu. Nějak jsem se začal smiřovat s tím, že přítelkyni prostě sex nebaví. Snažím se přijít na to, čím zaujmout. Něžnostmi, předahrami, také trošku hruběji, ale nic nezabírá. Asi bych se pomalu smířil s tímto sexuálním životem, ale čirou náhodou jsem v počítači objevil nafocené erotické fotky přítelkyně a to hodně odvážné s maximálními detaily. S pomůckami i bez, používané kam je jen možné. Fotky nebyly foceny pro mne, což bych byl moc rád a určitě by náš vstah oživily a probudily, ale pro muže z různých internetových seznamek.
Uplně mě to srazilo a nevěděl jsem co mám dělat. Nakonec jsem zvolil klidný rozhovor i s pochválením fotografií, jen nepochopení pro koho byly fotky foceny. Myslím, že byla přítelkyně ráda, že jsem nezvolil jiné drsnější řešení a slíbila, že tyto aktivity přeruší.
Ale omyl. Pouze se naučila mazat historii v pc. Nyní jsem opět objevil nové fotografie ovšem ne určené pro mně.
Nejsem žádnej puritán, ba naopak. Mám sex rád v sexu mi skoro nic není cizí. Přítelkyně se mi líbí a myslím, že nejsem uplně ošklivý chlap. Ostatní ženy o mně projevují zájem sami, tak bych asi neměl problém najít náhradu, ale toto řešení prozatím nechci.
Nevíte, co přítelkyni vede k této aktivitě ?
Nějak mě to uráží, že zájem mám, ten není opětován a raději toto.
Děkuji za Váš pohled na můj problém
Odpověď: RE: rada
26.06. 2015
Dobrý den, jsou typy žen, které právě toto vzrušuje. Stejně jako typy mužů, kteří jsou vzrušeni třeba pouze při sledování porna. Je ale problém, že fota nejsou určena pro vás. Zkuste si, opět klidně jako předtím (to jste tehdy udělal dobře), s přítelkyní na rovinu popovídat. Jestli se někdy zamyslela, jaké by to bylo, kdyby se celá situace obrátila. Tzn. že vy byste se podobně jako ona věnoval virtuálnímu sexu s jinými ženami. Zkuste jí nenadávat ani se nezlobit, spíše se svěřit, že se cítíte podváděn, a dobrat se tomu, proč jí právě tohle vzrušuje, a jestli byste se tomu třeba nemohli oddávat společně. Vdaná žena s dítětem se ale takhle chovat nemá, marná sláva. Pokud nebude vstřícná, pak bych opravdu volil radikálnější řešení, jež naznačujete... Držím palce!
Otázka: chci poradit
lada
24.05. 2015
ma partnerka ma pocit,ze nejsem v sexu dost aktivni,respektive ze nechci vice experimentovat,napr.svazovani rukou,sex skoro na verejnosti atd.,naznacila mi,ze ji nas bezny sex neuspokojuje a ze by to mohlo vest casem k rozchodu.ja dosahnu orgasmu celkem bez problemu,ale partnerce to trva dele a protoze nebere antikon.,tak nas to limituje v sexu.dosahuji orgasmu drive jak partnerka a pak uz se hure vzrusuji.poradite mi?
Odpověď: RE: chci poradit
28.05. 2015
Udělejte to, co partnerka chce. Experimentujte. Dělejte sex pro ni. Je zcela běžné, že muž dojde k uspokojení dříve, ale právě proto vám mohou pomoci ony experimenty. V čele s orálním sexem, pouty (žena bude víc vzrušená), ale i třeba erotickými pomůckami. Nevěřil byste, jakým pomocníkem v rámci předehry je vibrátor. Žena pak bude uspokojena při samotném styku dříve. Vy vlastně žádný problém nemáte, resp. nebudete mít, pokud přistoupíte na touhy a potřeby vaší partnerky. A vesměs, co píšete, jsou to potřeby, po kterých u své přítelkyně či manželky touží skoro každý chlap - a ne každý má štěstí na partnerku, která tak ráda experimentuje - jako vy...
<<   <   01 02 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 107 108   >   >>
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid