AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
livechat150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 ... 34 35 36 37 38 39 40 ... 107 108   >   >>
Otázka: Erekce
Lucie
22.11. 2013
Dobrý večer, s přítelem jsme se několikrát snažily o pohlavní styk, ale nějak nám to nešlo, neboli jemu se ještě ani jednou nepostavil, a to jsme spolu přes půl roku. Někdy si říkám jestli je to mnou, ale spíš si myslím jestli nemůže mít nějaký psychický blok. Navíc přítel odmítá jít k jakému koliv lékaři.

Děkuji za odpověď
Odpověď: RE: Erekce
26.11. 2013
Ano, psychický blok mít může, ale také může mít i nějakou nemoc, proto doporučuji, aby každopádně (pokud není sobec) k lékaři zašel. Stává se, že erekce se nedostavuje právě kvůli něčemu, co se může lehce během pár dní vyléčit! Zkuste o tom s ním promluvit pod tímto úhlem pohledu... A kdyby se nedařil sex jako takový (tzn. koitální), doporučuji jiné formy sexu (viz má předchozí rada slečně Pavlíně). Výsledný efekt pak může být stejný, a tím pro oba v páru žádoucí, to mi věřte!
Otázka: odpovéď
Roman
21.11. 2013
Už je to týden a odpověď žadná. Díky
Odpověď: RE: odpovéď
26.11. 2013
Zařízeno...
Otázka: Nechuť k sexu
Pavlína
20.11. 2013
Dobrý večer, mám dotaz na hodně zmiňované téma. Dotazy jsem si pročítala, jestli nenajdu svůj problém, ale v žádném jsem se moc nenašla. Jsem s přítelem 2 a půl roku, že začátku jsme se sexem neměli problém (ale to byla opravdu jen chvilka). Později jsem měla při sexu bolesti (kvůli dlouhodobým gynekologickým potížím). Po překonání potíží už ale nemám moc chuť na sex. Přítel se bojí, že mě nepřitahuje, ale já si to nemyslím. Občas máme moc pěkný sex (ale většinou jen po skleničce vína). Napadlo mě, že mám nějaký psychický blok, ale neuvědomuji si to. Jak je možné takový blok odstranit, když si to ani sama nepřipouštím? Je mi 21 let a nechci aby se se mnou takový problém táhl dál v tak nízkém věku. Také nechci aby kvůli tomu skončil můj vztah s přítelem.

Děkuji za odpověď
Odpověď: RE: Nechuť k sexu
26.11. 2013
Dobrý den,
máte pravdu, na rozdíl od stále se opakujících dotazů je tento zcela originální. Ale bohužel pro vás - samozřejmě. Ano, věřím, že za problémy vskutku stojí psychika, čili vaše mysl - po těch zdravotních problémech, které jste měla. Alkohol uvolní naši mysl (někdy až moc, ale to sem nepatří), a proto si užijete kvalitního sexu. Nebudu vám ale rozhodně radit pití alkoholu, to lékař nesmí. Spíše doporučuji si o všem popovídat s partnerem v této souvislosti - tedy: vidíš, přitahuješ mě, ale mám nějaký blok. Jen díky tobě se mi ho částečně daří překonat... A navrhnout mu, aby sex byl zpočátku nekoitální, tzn. zkuste orál, lehčí SM, petting - zkrátka vše, co by se vám oběma mohlo líbit (co ne, to vynechte). Použijte i nějakou tu pomůcku. Ale pod pravidlem: měsíc bez zásunu. Uvidíte - zpestří to váš vztah, naladí vás to na stejnou vlnovou délku, a budete po tom všem tak nažhaveni, že zmizí i vaše problémy. Sex je jen hra - a je potřeba ji hrát naplno!
Otázka: sex
19.11. 2013
Návštěva u psychologa se platí nebo je bezplatná??
Odpověď: RE: sex
26.11. 2013
Je to lékař - takže samozřejmě zaplatíte 30 Kč :-)
Otázka: ejakulace
jitka
17.11. 2013
Dobrý den, s přítelem jsme pul roku. Od začatku neberu antikoncepci-na tom jsme se společne dohodli. Od začátku jsme plánovali, že budeme mít brzo děti. Mě je 30, jemu 36 let. Kondom také nepoužíváme. Ze začátku na mě přítel asi vycítil,že jsem trochu nervozni z toho kdyby to neuhlídal..a asi tady vznik problem. Přítel nedosáhne ejakulace, jen když si to po sexu udělá sám rukou. S erekcí problém nemá.Nechce o tom moc mluvit protože toto prý nikdy nemusel řešit. Ze začátku mi tvrdil, že to není tím, že bych ho nepřitahovala,ale ted mi trvdi, že ho teda zrejme nepritahuju..nebo že neví, čím by to mohlo být. V předešlých vztazích jsem ani jeden problém neměli..Přítel má vysoký tlak, životospráva není moc dobrá a má spoustu práce-pracuje i o vikendech-spíše manuálně. Můžete mi něco poradit, co by vyřešilo náš problém? děkuji
Odpověď: RE: ejakulace
26.11. 2013
Dobrý den,
samozřejmě že návaly práce a špatná životospráva s tím mohou souviset víc, než by si kdokoli uvědomoval. Ale pozor - většinou to bývá problém erekce, nikoli ejakulace. U té spíš je problémem to, o čem píšete, tedy dřívější zadržování. Kdybyste ho nepřitahovala, těžko by měl erekci. Rada je jednoduchá - neřešte to. Tak nebude ejakulace. Aspoň si užijete delšího sexu, a věřte, že při opakované souloži už přijde i ta ejakulace (třeba i napodesáté). Hlavně to neřešte, protože právě neustálým řešením si člověk pěstuje psychické bloky. Užívejte si vzájemných doteků, něžností, lásky - a vše přijde samo, uvidíte!
<<   <   01 02 ... 34 35 36 37 38 39 40 ... 107 108   >   >>
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid