AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
satine150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 ... 34 35 36 37 38 39 40 ... 107 108   >   >>
Otázka: odpovéď
Roman
21.11. 2013
Už je to týden a odpověď žadná. Díky
Odpověď: RE: odpovéď
26.11. 2013
Zařízeno...
Otázka: Nechuť k sexu
Pavlína
20.11. 2013
Dobrý večer, mám dotaz na hodně zmiňované téma. Dotazy jsem si pročítala, jestli nenajdu svůj problém, ale v žádném jsem se moc nenašla. Jsem s přítelem 2 a půl roku, že začátku jsme se sexem neměli problém (ale to byla opravdu jen chvilka). Později jsem měla při sexu bolesti (kvůli dlouhodobým gynekologickým potížím). Po překonání potíží už ale nemám moc chuť na sex. Přítel se bojí, že mě nepřitahuje, ale já si to nemyslím. Občas máme moc pěkný sex (ale většinou jen po skleničce vína). Napadlo mě, že mám nějaký psychický blok, ale neuvědomuji si to. Jak je možné takový blok odstranit, když si to ani sama nepřipouštím? Je mi 21 let a nechci aby se se mnou takový problém táhl dál v tak nízkém věku. Také nechci aby kvůli tomu skončil můj vztah s přítelem.

Děkuji za odpověď
Odpověď: RE: Nechuť k sexu
26.11. 2013
Dobrý den,
máte pravdu, na rozdíl od stále se opakujících dotazů je tento zcela originální. Ale bohužel pro vás - samozřejmě. Ano, věřím, že za problémy vskutku stojí psychika, čili vaše mysl - po těch zdravotních problémech, které jste měla. Alkohol uvolní naši mysl (někdy až moc, ale to sem nepatří), a proto si užijete kvalitního sexu. Nebudu vám ale rozhodně radit pití alkoholu, to lékař nesmí. Spíše doporučuji si o všem popovídat s partnerem v této souvislosti - tedy: vidíš, přitahuješ mě, ale mám nějaký blok. Jen díky tobě se mi ho částečně daří překonat... A navrhnout mu, aby sex byl zpočátku nekoitální, tzn. zkuste orál, lehčí SM, petting - zkrátka vše, co by se vám oběma mohlo líbit (co ne, to vynechte). Použijte i nějakou tu pomůcku. Ale pod pravidlem: měsíc bez zásunu. Uvidíte - zpestří to váš vztah, naladí vás to na stejnou vlnovou délku, a budete po tom všem tak nažhaveni, že zmizí i vaše problémy. Sex je jen hra - a je potřeba ji hrát naplno!
Otázka: sex
19.11. 2013
Návštěva u psychologa se platí nebo je bezplatná??
Odpověď: RE: sex
26.11. 2013
Je to lékař - takže samozřejmě zaplatíte 30 Kč :-)
Otázka: ejakulace
jitka
17.11. 2013
Dobrý den, s přítelem jsme pul roku. Od začatku neberu antikoncepci-na tom jsme se společne dohodli. Od začátku jsme plánovali, že budeme mít brzo děti. Mě je 30, jemu 36 let. Kondom také nepoužíváme. Ze začátku na mě přítel asi vycítil,že jsem trochu nervozni z toho kdyby to neuhlídal..a asi tady vznik problem. Přítel nedosáhne ejakulace, jen když si to po sexu udělá sám rukou. S erekcí problém nemá.Nechce o tom moc mluvit protože toto prý nikdy nemusel řešit. Ze začátku mi tvrdil, že to není tím, že bych ho nepřitahovala,ale ted mi trvdi, že ho teda zrejme nepritahuju..nebo že neví, čím by to mohlo být. V předešlých vztazích jsem ani jeden problém neměli..Přítel má vysoký tlak, životospráva není moc dobrá a má spoustu práce-pracuje i o vikendech-spíše manuálně. Můžete mi něco poradit, co by vyřešilo náš problém? děkuji
Odpověď: RE: ejakulace
26.11. 2013
Dobrý den,
samozřejmě že návaly práce a špatná životospráva s tím mohou souviset víc, než by si kdokoli uvědomoval. Ale pozor - většinou to bývá problém erekce, nikoli ejakulace. U té spíš je problémem to, o čem píšete, tedy dřívější zadržování. Kdybyste ho nepřitahovala, těžko by měl erekci. Rada je jednoduchá - neřešte to. Tak nebude ejakulace. Aspoň si užijete delšího sexu, a věřte, že při opakované souloži už přijde i ta ejakulace (třeba i napodesáté). Hlavně to neřešte, protože právě neustálým řešením si člověk pěstuje psychické bloky. Užívejte si vzájemných doteků, něžností, lásky - a vše přijde samo, uvidíte!
Otázka: touha
s6e6x6
14.11. 2013
Kdysi jsme v jedenácti až dvanácti začali vzájemě spolu se sestřenicí se sexem já od té doby pořádně dál nic moc a ona už má víc partnerů za sebou.Když jsem ji o to před několika měsíci požádal znova tak se na mě urazila.Nechci ji do ničeho nutit ale na přítelkyně mám smůlu sex mám občas na privátě ale na ní mám výloženě pořád chut´ co s tím dělat?Byla jediná se kterou jsem míval pravidelně sex potajnu v peřinách alespoń přes víkendy a moc rád bych si to i po těch min. deseti letech zopakoval jak to řešit?
Odpověď: RE: touha
26.11. 2013
Něco jiného je mazlení v nižším věku a něco jiného sex po deseti letech od té doby. Mimochodem, víte proč je mj. sex do 15 zakázaný. Např. proto, aby člověk nedělal nic, dokud není víc zralý. Pak se totiž nestane, že si zafixuje (jako vy) nějaké stereotypy z víkendů na chatě, a i proto se dostává do problémů se ženami. Jakkoli nevěříte, může tomu tak být. Raději se od toho oprostěte. Sestřenice už koneckonců nic takového nechce. Má svůj život, a kdybyste jí do toho nutil, dostanete se do křížku se zákonem. I to mějte na paměti!
<<   <   01 02 ... 34 35 36 37 38 39 40 ... 107 108   >   >>
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid