AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
livechat150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 ... 36 37 38 39 40 41 42 ... 107 108   >   >>
Otázka: Manžel po mně netouží
Irula
02.11. 2013
Dobrý den, jsem vdanaá 14 let, je mi 40, manželovi 45. Již několik let naš sexuální život upadá, teď se omezil na styk maximálně 1x za dva měsíce a to jen díky mé iniciativě, kdybych se nesnažila tak asi nespíme spolu vůbec. Jsem z toho značně frustrovaná. Miluju manžela a on miluje mně . Mám ráda sex, dřív bylo vše v pořádku a byla jsem spokojená po všech stránkách. Před třemi týdny jsem přišla na manželovu nevěru. Objevila jsem náhodně na internetu nedodeslanou sms , která byla dost vulgární. Manžel vše přiznal, řekl , že vše ihned skončí a že si prý jen psali takové sprtosté sms. Při sexu se chová jako puberťák, který neví co si má v postelí počít,o předehře si můžu nechat jen zdát. Nevím co se tak změnilo, vždy vymloval na únavu a sliboval že se polepší, ale nestalo se tak. A pak zjistím , že si píše s jinou o orálním sexu. Když jsem s ním chtěla o sexu mluvit , zahraje do autu a slíbí že se polepší. Nevím co s tím?? Pokud už jej nepřitahuju jako dřív mám šanci to změnit?? Vypadám pořád stejně, nepřibrala, naopak ti co mně neznají mi vždy hádají mnohem míň let. Má ráda sex a nedokážu si představi, že dokonce života se budu muset spokojit s tím , že mně manžel odbyde a své sexuální touhy si řeší jinde. Prosím POMOC.
Odpověď: RE: Manžel po mně netouží
11.11. 2013
Dobrý den,
je velmi dobře, že vám záleží takto na vašem vztahu a kladete si otázky. Když totiž dojde k nevěře, pak je většinou příčina na obou stranách, nejen že selhal podvádějící záletník. Často se stává, že v dlouhodobém vztahu něco partnerům (jednomu či oběma) chybí. Proto je potřeba neustále přiživovat vzájemnou touhu. Představte si váš vztah jako oheň. Když přikládáte do krbu polínka, plápolá ostošest. Jakmile zapomenete, plamen vyhasne. A pro vztah je důležité, aby neustále plamen plápolal jako na počátku. Těmi polínky může být cokoli, co váš vztah zpestří. neustále choďte za zábavou, dopřejte si např. společné vířivky ve dvou atd. Přesně tím, že se pokusíte o dynamičnost jako v počátcích vztahu, vzbudíte i vzájemnou touhu. A mimochodem, nezáleží na tom, jestli vypadáte dobře, mladě, staře či jinak. Důležité je umět se udělat jinou, šokovat přítele změnou. Koupit si novou voňavku, udělat nově vlasy, upravit si jinak přirození, koupit speciální prádýlko. Právě kouzlo změny je tím, co působí jako oheň ve vztahu. I když to třeba partner nepozná, co máte jiného, tak to na něj stoprocentně zapůsobí. Věřte, že ruku v ruce s tím bude lepší i sex!
Otázka: erekce
Petr
31.10. 2013
Dobrý den, je mi 23 let a po měsíci s přítelkyní jsem měl celý víkend problém s erekcí, penis se stopořil, ale jen na chvíli a pak uvadl a už prostě nic. Celý víkend jsme byli bez sexu a už je to 5 den a furt nemám chut na sex a s erekcí se taky furt nic neděje. Do toho ještě mám problém s jídlem jím tak o 2/3 míň něž kdykoliv před tím. Poradíte mi prosím co s erekcí a může to mít i nějakou spojitost ta erekce s jídlem? děkuji
Odpověď: RE: erekce
11.11. 2013
Vše může sousvislost se vším - zvláště když problém nastal takhle náhle. Nicméně bez vyšetření, takhle virtuálně, nedokážu odpovědět. Prosím, navštivte co nejdříve sexuologa ve vašem místě bydliště. Ten vám na základě odborného vyšetření poví víc.
Otázka: Jak dosáhnout vyvrcholení u partnera
Janina
29.10. 2013
Dobrý den. Mně i partnerovi je něco přes 40 let. Chodíme spolu už přes rok. Klasický sex se nám stále nedaří. Partner mě uspokojuje jen rukou, protože ví, že já dosahuju orgasmu drážděním klitorisu. On sám chce po mě jen petting a k vyvrcholený rukou mu dávám na jeho žádost ještě na penis pomůcky, které ho dráždí a pomocí kterých dosáhne vrcholu. Penis se mu při mazlení se mnou sice ztopoří, ale partner se nemá k nějaké sexuální poloze. I když třeba převezmu aktivitu já a jsem nahoře tzv.na koníčka,jeho penis zasunu do sebe, on párkrát přirazí jako při klasické souloži, ale po chvíli přestane. Jako kdyby cítil, že to nepůjde a dál se ani nesnaží to zkusit v jiné poloze.Nevím, co je příčinou toho, že se spokojí jen s polovičním sexem a neřeší to, proč dosáhne ode mne vyvrcholení jen rukou po půl hodině. Když se ho zeptám, proč to nejde, odpoví, že neví. Stále po něm toužím a chtěla bych spokojený sex pro nás oba. Prosím, poraďte.Kde je chyba ? Podotýkám, že mé předešlé vztahy byly bez problémů a jeho předešlý vztah před 2-3 roky údajně prý také.
Odpověď: RE: Jak dos�out vyvrcholen� partnera
11.11. 2013
Jde o záležitost čistě psychickou - důkazem toho je, že partner dosáhne ztopoření. Kdyby byl problém zdravotní, nedošlo by ke ztopoření vůbec. Řešením je vůbec nic neřešit. Přijde vám to divné? Právě v tom je fígl. Je potřeba jakékoli pochybnosti z mysli odstarnit, a to tak, že je absolutně vytěsníte. Zkuste už se partnera neptat, zůstat u toho, co mu vyhovuje, a sama si co nejvíce užívat dráždění klitorisu. Uvidíte, že po čase i on bude chtít zkusit něco jiného, případně se ho zmocní touha. Zkuste i změny prostředí (vířivka pro dva, večer u krbu na zámku apod.). Možností je na slevomatech hodně a relativně za dobrou cenu. Pro zdokonalení partnerského milování ideální! Třeba to právě bude oním momentem změny...
Otázka: jak dosáhnout stopoření penisu
Antonín
28.10. 2013
Dobrý den. Je mi 54-let a sex mám stále rád. Problém je v tom,že asi dvaapůl roku jsem neměl pohlavní styk s ženou. Příčina byla v rozvodu a ztráta zaměstnání. Nyní mám partnerku,která sex má ráda, ale já jsem u sebe zjistil, že při milostné předehře se můj pyj nechce pořádně stopořit. Vyzkoušel jsem různá afrodziaka v podobě tablet od prodejce sexshopu kteří mi tvrdili že je ten a nebo ten výrobek zaručujicí. Opak je pravdou. Své partnerce dělám potěšení ve způsobu hlazení, laskáním,-rukou, jazýčkem. Je sice spokojená, ale chtěl bych do ní vniknout. Má partnerka má ve všem pochopení, miluje mne, ale já se cítím jako bych byl k ničemu. Pokud se vzruším při milostné předehře tak jen na krátkou dobu,ale pak již nemůžu vniknout do své partnerky. Prosím vás - poradte mi co se v mé dané situaci dá dělat. Předem vám děkuji za odpověd.
Odpověď: RE: jak dosáhnout stopoření penisu
29.10. 2013
Prosím vás, hlavně už nezkoušejte tzv. zaručené pilulky prodejců. Nejprve navštivte nejbližšího sexuologa u vás v místě bydliště - vzhledem k tomu, že k problémům se ztopoření dochází už při tzv. předehře, je možné, že budete mít nějaký zdravotní problém, který se dá poměrně jednoduše odstranit. Jen s tím neváhejte! A sexuolog vám zároveň může předepsat i skutečně účinnou pilulku modré barvy, která samozřejmě předpokládá vyšetření, jestli ji můžete brát vzhledem ke zdravotnímu stavu.
Otázka: Nejsem schopna dosáhnout organiznu
Eva
27.10. 2013
Mám dotaz nemužu dosáhnout organismu co proto může můj partner udělat a nikdi jsem ho memněla poradíte mi.
Odpověď: RE: Nejsem schopna dosáhnout organiznu
29.10. 2013
Pravděpodobně myslíte na orgasmus... Ano, existuje cca 10 procent žen, které nikdy orgasmu nedosáhnou. Přesto ale mnohé zažívají při sexu příjemné pocity, žijí plnohodnotným sexuálním životem a mohou chtít sex častěji než multirogastické ženy. Navíc - mnoho žen orgasmu dosahuje až s přibývajícím věkem. Přestaňte se tedy honit za vyvrcholením a znáte to - ono najdenou přijde zničehonic samo...
<<   <   01 02 ... 36 37 38 39 40 41 42 ... 107 108   >   >>
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid