AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
neon-club-_150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 ... 07 08 09 10 11 12 13 ... 107 108   >   >>
Otázka: Diagnóza
Renata
13.10. 2016
Prosím o odpověď.děkuji
Otázka: Diagnoza F66.2 u muže
Renata
10.10. 2016
Dobrý den, prosím o vysvětlení této diagnózy &quot; Porucha sexuálních vztahů&quot; ,jak se projevuje, jestli se může objevit už v trvajícím partnerském vztahu a jaká je léčba, je možná náprava .
Odpověď: RE: Diagnoza F66.2 u muže
24.11. 2016
Dobrý den,
to je opravdu na delší povídání. Doporučuji přečíst článek na tomto odkazu. Je tam vypsáno vše - a výstižně.

http://www.symptomy.cz/diagnoza/kod?id=F662
Otázka: orální sex a prášky na psychiku
pepa
08.10. 2016
Dobrý den ,mám dotaz. U orálního sexu s manželkou ,která dlouhodobě bere více léků na psychické problémy např. Rivotril a k tomu ještě další se mi stává to ,že když ráno vstávám do práce cítím se jako v uvozovkách praštěný do hlavy. To znamená jako po nějakém mejdanu. Tak mě napadlo ,jestli se to dlouhodobé užívaní léků ,nemůže projevit v našem orálním sexu a já ,jakoby nedostanu &quot;dávku &quot; léků přes vagínu mé manželky do těla . Je to technicky možné?? To samozřejmě nic nemění na našem milování ,jenom nás napadla tahle myšlenka ,po vzájemném rozhovoru.
Odpověď: RE: orální sex a prášky na psychiku
12.10. 2016
Dobrý den, musím vás uklidnit, toto je teoreticky i prakticky nemožné. Spíše je podle mě u vás vše záležitostí psychickou.
Otázka: problem s orgasmem pri vstiku
marcela
13.09. 2016
dobrý den
prosím o radu . mam problém s tím se udělat(orgasmus) pri styku s partnerem a i pri masturbaci.je mi 18 let.dekuji za odpověd.
Odpověď: RE: problem s orgasmem pri vstiku
12.10. 2016
Dobrý den, ve vašem věku je to otázka času. Netlačte na pilu, poznávejte své tělo a užívejte si milostných doteků, aniž byste se upínala k tomu jedinému, k sexuálnímu vrcholu. On pak totiž přijde sám. Tak to dost často bývá, věřte mi!
Držím palce!
Otázka: Sex zezadu
JKP
09.09. 2016
Dobrý den,
mám to hrozně rád zezadu, ale partnerce seto příčí, protože to tak dělají zvířata. Co mám dělat? Díky
Odpověď: RE: Sex zezadu
09.09. 2016
Nikam ji netlačte, jen v různých hovorech se jí snažte (znovu opakuji, bez naléhání) vysvětlit, že při tom může zažít lepší pocity než při klasickém milování. A nenápadně přineste Kámasútru - uvidí, že jsou zvláštnější polohy... A jen tam mimochodem, člověk vlastně patří také mezi zvířata (živočichy).
<<   <   01 02 ... 07 08 09 10 11 12 13 ... 107 108   >   >>
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid