AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
spolecnik_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 ... 08 09 10 11 12 13 14 ... 107 108   >   >>
Otázka: bolest hlavy
honza
29.08. 2016
pri vyvrcholeni me zacne bolet hlava a to docela nesnesytelne co stim dekuji
Odpověď: RE: bolest hlavy
09.09. 2016
Nevím, jestli se tak děje jen při styku se ženou, nebo i při masturbaci. Prosím o odpověď. Děkuji
Otázka: Nechuť na sex
Nikola
01.08. 2016
Dobrý den,
je mi 21 a mám problém s nechutí na sex. Před 7 měsíci jsem vysadila antikoncepci a téměř po celou dobu jsem neměla chuť na sex, samozřejmě nebylo ani žádné sebeuspokojování. Menstruace se dostavila až teď. Chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, čím by to mohlo být, popřípadě co s tím dělat, protože mi nepřijde úplně v pořádku, abych v tomhle věku neměla vůbec chuť na sex téměř třičtvrtě roku.
Děkuji.
Odpověď: RE: Nechuť na sex
09.09. 2016
V tomhle může hrát roli více věcí. Doporučuji například nechat si udělat krevní obraz (může vašemu organismu něco chybět). Nevím, jestli neberete jiné prášky, které to mohou způsobovat (např. antidepresiva). Významnou negativní roli hraje také alkohol (ale s tím to předpokládám nepřeháníte) a stres. Naopak pozitivní správná životospráva a pohyb.
Otázka: Sex ve třech
Jitka
21.07. 2016
Partner by chtěl zkusit sex ve třech. Mě to láká také, ale bojím se, co se mnou udělá, když ho uvidím, jak se miluje s cizí ženou. Jsou mé obavy oprávněné?
Odpověď: RE: Sex ve třech
21.07. 2016
Ano, jsou. Říká se, že sex ve třech (příp. ve čtyřech) by měl pár zkusit jen tehdy, když jsou o tom oba bytostně přesvědčeni. I tehdy však může zaplatit daň. Něco, co si představujeme ve formě vzrušení, se pak po jeho odeznění může stát břemenem, s nímž se pár nevyrovná (žárlivost). Mnoho párů se pak díky tomuto zážitku rozpadlo. Doporučuji v tomto ohledu řídit se známým heslem: dvakrát (raději i vícekrát) měř, jednou řež.
Otázka: Zvětšení penisu
richard
18.07. 2016
Dobrý den
Je možno zvětšit trvale průměr a délku penisu vakuovou pumpou hydromax x 30
Děkuji za odpověď
Odpověď: RE: Zvětšení penisu
21.07. 2016
Dobrý den,
zřejmě jde o nějaké marketingové lákadlo jisté firmy. Nevím, tuto vakuovou pumpu jsem nezkoušel. Trvalé zvětšení penisu o výrazné rozměry, jak nabízí internetová reklama, jsou však určitě nereálné.
Otázka: chlamydie
Robert
13.06. 2016

Dobrý den,
má partnerka už několik let marně bojuje s infekcí chlamydie - sama mne upozornila a já se pořád nemůžu dopátrat jednoznačné odpovědi na to, jestli je sex s kondomem v tomto případě zcela bezpečný, zda se nemohu nakazit pouhým líbáním nebo orálním sexem (pouze ona mne) či mými prsty, kterými dráždím její pohlavní orgány.

Mnohokrát děkuji za Vaši odpověď,
Robert
Odpověď: RE: chlamydie
21.07. 2016
S kondomem to vždy máte stejné - jako v případě chránění před otěhotněním. Mělo by to být bezpečné, ale pořád platí jedno procento (spadnutí prezervativu, poškození atd. atd.).
<<   <   01 02 ... 08 09 10 11 12 13 14 ... 107 108   >   >>
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid