AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
satine150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 ... 09 10 11 12 13 14 15 ... 107 108   >   >>
Otázka: chlamydie
Robert
13.06. 2016

Dobrý den,
má partnerka už několik let marně bojuje s infekcí chlamydie - sama mne upozornila a já se pořád nemůžu dopátrat jednoznačné odpovědi na to, jestli je sex s kondomem v tomto případě zcela bezpečný, zda se nemohu nakazit pouhým líbáním nebo orálním sexem (pouze ona mne) či mými prsty, kterými dráždím její pohlavní orgány.

Mnohokrát děkuji za Vaši odpověď,
Robert
Odpověď: RE: chlamydie
21.07. 2016
S kondomem to vždy máte stejné - jako v případě chránění před otěhotněním. Mělo by to být bezpečné, ale pořád platí jedno procento (spadnutí prezervativu, poškození atd. atd.).
Otázka: sexualni problem.
Bozenka
27.05. 2016
Jsem s pritelem uz 4 roky po sexualni strance vse bylo v poradku az ted uz 9 mesicu nemam orgasmus. Beru prosky na nervy . Muzete to mit vliv na sexulni souziti. Moc me mrzi ze nemohu priteli dat co chce ale ja prosten nemam chut kdyz se nevzrusim. Muzete me poradit co delat. Predem dekuji Boza uz jsem z toho nestastna.
Odpověď: RE: sexualni problem.
02.06. 2016
Dobrý den, prášky samozřejmě mohou mít vliv na sex. Stejně jako stres. Samozřejmě negativní. Doporučuji vám, abyste se svěřila svému psychologovi či psychiatrovi, který vám prášky předepsal. Určitě vám dá jiný lék, který by nemusel mít onen vedlejší účinek. Držím palce!
Otázka: přirození
strabox
18.05. 2016
Penis mi zalezl do těla a je docela malý, jsem již strší muž .Poradtě jak ho vydolovat z těla ven.
Odpověď: RE: přirození
02.06. 2016
Dobrý den,
neumím si představit, jak mohl zalézt do těla tak, že nejde ven. Doporučuji navštívit lékaře v místě vašeho bydliště, ten na základě prohlídky oznámí více.
Otázka: Predcasna ejakulace
Martin
14.05. 2016
Dobry den chtel bych se zeptat jak se da lecit predcasna ejakulace a jestli nevite o sexuologovi v okoli Bruntalu
Odpověď: RE: Predcasna ejakulace
02.06. 2016
Doporučuji dát do vyhledávače sexuolog, Bruntál - ono vám vyjede pár možností. U každého pak zkuste speciální stránku Hodnocení lékařů a uvidíte, jak dotyčného hodnotí pacienti. To je hodně zajímavý ukazatel...
Otázka: Akné
Andrea
04.05. 2016
Dobrý den, je mi 21 let a brala jsem antikoncepci 6 let, nedávno jsem ji vysadila a mám problémy s pletí, akné mám ve velké míře na obličeji, ale také se občas udělájí pupínky na zádech a dost na dekoltu. Ještě před začátkem užívání antikoncepce jsem také měla problémy, ale to mi bylo 16 let, takže jsem si myslela, že nyní to bude lepší, ale myslím, že je to naopak, teď je to asi v největší míře. Můžete mi prosím poradit, jak se toho zbavit a nebo aspoň zmírnit akné?
Děkuji.
Odpověď: RE: Akné
02.06. 2016
Dobrý den,
tohle se bohužel stává nezřídka. Doporučuji jakoukoli změnu. Nevím, jakou máte životosprávu. Ale na pleť má negativní vliv špatný jídelníček (tučné, nepravidelná strava, nezdravé jídlo), alkohol, kouření, nedostatek pohybu, ale také stres. Doporučuji navštívit kosmetičku, která by vám poradila i s ošetřováním pleti.
<<   <   01 02 ... 09 10 11 12 13 14 15 ... 107 108   >   >>
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid