AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
spolecnik_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Sexuologická poradna
poradna_sex 

Poradna sexuologa - ON CLINIC ON CLINIC je velmi úspěšné soukromé zdravotnické zařízení s pobočkami v Praze a Brně, které se zabývá léčbou sexuálních poruch u mužů - jedním z nejrozšířenějších a zároveň jedním z nejméně diskutovaných handicapů, který sužuje řadu mužů na celém světě. ON CLINIC, jejíž první ordinace vznikla v Izraeli v roce 1989, vypracovala a zavedla do praxe lékařsky dokonale připravenou metodu, která spolu s důležitými psychologicky podpůrnými faktory vytváří ideální prostředí pro úspěšnou léčbu problémů jako jsou poruchy erekce a předčasná ejakulace. Hlavním lékařským konzultantem a jedním z otců této metody je Dr. Abraham Sidi, profesor urologie na renomovaných univerzitách jak v Izraeli, tak i v USA a ve Francii, a člen prestižních urologických společností. V této době působí na světě již více než 80 poboček ON CLINIC v zemích jako Austrálie, Mexiko, některé evropské státy a samozřejmě Izrael. V celosvětovém měřítku je na klinikách ošetřováno přes 120.000 pacientů ročně a úspěšnost léčby dosahuje neuvěřitelných 93%
Pokud máte nějaký sexuální problém diskrétně ho s Vámi vyřešíme. Na této stránce se podívejte, jestli některý z dotazů už nebyl zodpovězen.
www.clinic.cz/poradna_onclinic.shtml Pokud ne, prostřednictvím našeho formuláře je Vám a Vašim dotazům zdravotnické zařízení ON CLINIC plně k dispozici. Dotazy budou zodpovězeny do 7 dnů.<<   <   01 02 ... 51 52 53 54 55 56 57 ... 107 108   >   >>
Otázka: čekáni na odpovědi
001
29.03. 2013
Mislím že tady se uš nikdo nedočká žádne odpovědi. Prý odpověd do týdne. Otázky jsou starší jako týdn a porád nic. Tak se z lidi dělají blbečci.
Odpověď: RE: čekáni na odpovědi
09.04. 2013
Dobrý den, omlouvám se za zpoždění pár dní, dané pracovními povinnostmi.
Otázka: orgasmus
pavel
22.03. 2013
dobrý den, moje přítelkyně(22) nikdy nedosáhla orgasmu.Muze to byt tim, ze nikdy nemasturbovala? ani sama , prý Jí to přijde ,, divný,, že ji to nic nedělá.Při pohlavním styku vše klape, jenže kdyz ji drazdim klitoris , tak vidím ,, ze to na Ni jde,, jenze v tu chvili mi da ruku pryc a zacne to pry bolet a potrebuje na Wc(malou)xD , i kdyz pak nejde.Nevim co stim.. chci ji doprat orgasmu. Ja mam chut na sex porad , jenze ona ne, treba jednou za 3 dny a to uz jsem jak jelen v riji:D : davam to za vinu tomu, ze nezna chut orgasmu a ze nema vlasne kvuli cemu semnou spat, kdyz tam neni ta tresnicka. PS:jsme spolu rok a pul... dekuji za radu (napr. pouziti lubrikantu i kdyz s tim problem nema, ze by byla sucha)
Odpověď: RE: orgasmus
09.04. 2013
Dobrý den,
lubrikant nemá přivést ženě orgasmus, ale zvlhčit jí, proto to vaše problémy nijak neřeší. Co se týče dráždění klitorisu, mnohé ženy to mají rády, ale nesmí to trvat moc dlouho, protože pak je poštěváček dost citlivý a může to být až nepříjemné (ostatně některým ženám je to nepříjemné už od začátku). Doporučuji nedráždit klitoris přío, ale o trochu bočněji. A hlavně střídat toho s jinými spouštěcími praktikami (viz náš článek v rubrice zpráv o typech orgasmu). Zkuste stále přicházet s novými a novými věcmi. Je to jen na vaší fantazii - a možná to přijde. Nevím, kolik je vaší partnerce, ale mnohé ženy se dočkají orgasmu až v pozdějším věku - pravidelného po třicítce. A ještě něco: jednou za tři dny je v dlouhodobém vztahu docela dobrá bilance. Mnozí by si stěžovali více. Ano, nepomůže vám to, ale trochu by vás to mohlo uklidnit. Ostatně se říká, že když jeden z partnerů má větší potřebu než ten druhý (a jen výjimečně se sejdou dva s potřebou stejné frekvence sexu), měl by si pomáhat masturbací. Vyřeší to spoustu problémů...
Otázka: Manželka mě odmítá
Roman
22.03. 2013
Dobrý den
Jenom bych se rád zeptal jak to je ve skutečnosti když namželka senou odmítá sexuální život třeba jen na 9 měsíců a potom sama zamnou příjde. Když sní otom komunikuji tak mi odpoví že neví a že semnou nemůže ale že neví proč prostě nechce.
Toto uš tak trvá čtyři roky. podle mě uš nemá cenu se oto snažit když semnou nemůže.
Děkuji Roman
Odpověď: RE: Manželka mě odmítá
09.04. 2013
Doporučuji v tomto případě návštěvu sexuologické poradny - člověk tam na základě komunikace s odborníky pozná lépe sám sebe i své potřeby. Moc vás to neuklidní, já vím, ale stává se to v mnoha manželství. Je to takové vyhoření. Asi jako když plápolá v krbu oheň a přestaneme přikládat polínka. Pak vyhasne. Je potřeba neustále pracovat na tom, aby manželství mělo jiskru a sex tím i správnou vášeň. Zkuste něco začít dělat jinak. Změňte své zvyky. Jestli se holíte ráno, holte se večer. Jestliže máte účes na pěšinku, zvolte sestřih nakrátko apod. Divil byste se, ale právě změna v chování, zvycích a vizáži může onen plamen zažehnout - a stává se to poměrně často. Je to důsledek vypadnutí z okoukaného stereotypu.
Otázka: ejakulace
Carlos
22.03. 2013
Ahoj, je mě 55 let.... asi půl roku, mam problem s ejakupaci, vyvrcholelením...sex mě baví, partnerky střídam pravidelně tak 30 do roka, prostě mužem probrat celou kamasutru, anal, oral, ale uděla mě jedině rukou....přitom doma s manželkou sem do 3 minut, kdybych chtěl... ale holka 22-35let mě prostě neuděla...sic ma to i sve vyhody, mužu sexovat 2 hodky, a néé že by to nebylo pšijemné... ale děvčata maj pak stupidní otazky typu...&quot;co dělam špatně, co je s tebou, nevzrušuju tě...&quot; a to je jak by mi dali palicí do hlavy. zkusil jsem i vyhlašené profi prostitutky, 18 lety holky, subky, tlusty hubeny....a vysledek.. stejny.
Ještě tak před půl rokem, jsem problm neměl..jsem zdravy
Odpověď: RE: ejakulace
09.04. 2013
Dobrý den,
především doporučuji, abyste si dal na svůj promiskuitní život pozor, z hlediska zdraví. Musím se přiznat, že nedává smysl, abyste s krásnou holkou na milování měl takové problémy, a naopak s pravidelnou partnerkou nikoli. Většinou to bývá naopak. Bude to očividně psychická záležitost. Ale nelamte si tím hlavu - co lidí by za to dalo, že umí dlouho milovat krásné ženy. A může to mít ještě jednu výhodu - když se nad tím přestanete zamýšlet, problém se sám - jak to tak bývá - vyřeší.
Otázka: Proč o mě partner už po 5 měsících zámosti nemá zájem-nejsem ošklivá,ani hloupá
Amy
19.03. 2013
Dobrý den,poznala jsem svého přítele v listopadu 2012.Od ledna 2013 už spolu bydlíme ve městě,ale od té doby jsme spolu měli sex pouze 2x-3x.Pouze mi tvrdí,že je to změnou prostředí,protože vyrůstal celýživot (je mu 47 let a mně 39)na venkově,ajá ve městě.Nebo že je unavený,že se na to necítí-jsou to určitě jen výmluvy.Nikdy jsem po sexu s mužem tak moc netoužila,jako s ním.Chci ho cítit v sobě,laskat,a vše krásné,co tomu patří.Mám ho až moc ráda.Jen dodám,že jsme oba OZP a přítel se léčí ambulantně na psychiatrii,kvůli stresu.Mám strach,hrozný!!!!!!,že o něj přijdu.Nevíte prosím,čím to tak najednou může být?proč z ničeho nic tak hrozně ochladl-ani se mě skoro nedotkne,nepolíbí,nepohladí,neobejme jako dřív-prostě nic.Co mám dělat,aby se to změnilo?Moc mi to sblížení chybí,jsem hrozně nešťastná...Díky za odpověď Amy
Odpověď: RE: Proč o mě partner už po 5 měsících zámosti nemá zájem-nejsem ošklivá,ani hloupá
20.03. 2013
Stres a psychické problémy nejsou bratry sexuální náruživosti. Právě psychika mnohdy sexu vůbec nepřeje - a nic jiného za tím být nemusí a často ani nebývá. V případě jej, pokud se léčí u psychiatra nebo psychologa, to tedy výmluvy být nemusejí.
Ovšem i v tomto případě by se nabízelo obejmout toho druhého - minimálně proto, že je pro nás tou oporou. Zkuste to pro začátek obrátit. Místo čekání na objetí ze strany patrnera, ho obejměte vy, hlaďte, buďte druhou matkou. Právě to může pomoci. Zpočátku bez sexuálních úmyslů. Třeba se s pocitem jistoty a bezpečí, a hlavně toho, žej e pochopený, vrátí i partnerovo libido. Hlavně ale pořád dbejte na vzájemnou komunikaci. Ta je někdy víc než gejzíry orgasmů - a hlavně byste se divila, kolika nedorozuměním se dá předejít, když spolu pár nezpaomene mluvit...
<<   <   01 02 ... 51 52 53 54 55 56 57 ... 107 108   >   >>
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid